České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová

České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová Zdroj: Profimedia

Zpátky do plavek! Příjemné letní teploty předchozích dnů přímo vyzývaly k opalovačce. Bronz se rozhodly poprvé v letošním roce nachytat také některé české celebrity. Plavkovou sezonu v tuzemsku zahájily například Lucie Borhyová, Alice Bendová nebo Agáta Hanychová, které se na Instagramu pochlubily fotkami v plavkách.

“Tak už k nám vtrhlo nefalšované letní počasí. Zítra mají teploty dokonce překročit i tropickou třicítku. Jste rádi, nebo tyhle tropy nemusíte?” zeptala se koncem minulého týdne svých instagramových sledujících Lucie Borhyová.

Krásná moderátorka navíc potěšila nejedno oko. Na Instagramu totiž sdílela fotku v plavkách a ukázala, že již chytá bronz.

Relax na zahradě u bazénu si dopřála také herečka a moderátorka Alice Bendová, která na svém Instagramu sdílela fotku v bikinách.

“Kdybych to fotila z druhý strany, tak mi věřte, že byste se lekli,” napsala a předvedla své ploché bříško a nadupaný dekolt. Alice Bendová dokázala, že i v 48 letech má postavu snů, kterou by jí mohla závidět i kdejaká dvacítka.

Fotkou v plavkách, kterou pořídila doma u bazénu, potěšila také Agáta Hanychová. Ta si sluníčko a koupání užívala s celou svou rodinou včetně své čtyřleté dcerky Miy, se kterou si udělala selfíčko.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2022 10:21 Nahlásit obsah