Kategorie Alice Bendová

Článek
Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami?
Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami? Léto je v plném proudu a je to znát i na Instagramu. Právě na tuto sociální síť postuje své fotky v plavkách také řada známých českých žen. Výstavní figurou v plavkách se chlubí od bazénu i z pláže. Každopádně ne vždy fotky v plavkách vzbudí pozitivní reakce. Která česká celebrita dostala na Instagramu sodu za nevhodně zvolený spodní díl plavek?
Článek
Alice Bendová ukázala své houbařské úlovky. Štěstí jí příliš nepřálo
Alice Bendová ukázala své houbařské úlovky. Štěstí jí příliš nepřálo Pravé hřiby, lišky obecné nebo "obyčejné" babky. Houbaři na některých místech republiky zažívají aktuálně opravdové žně a svými úlovky se rádi chlubí na sociálních sítích. Houbařskými úspěchy ostatních se nechala zlákat také herečka Alice Bendová, která na houby vyrazila se svou mámou. A výsledek? Podle Alice velká slabota.
Článek
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová Zpátky do plavek! Příjemné letní teploty předchozích dnů přímo vyzývaly k opalovačce. Bronz se rozhodly poprvé v letošním roce nachytat také některé české celebrity. Plavkovou sezonu v tuzemsku zahájily například Lucie Borhyová, Alice Bendová nebo Agáta Hanychová, které se na Instagramu pochlubily fotkami v plavkách.
Článek
Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc
Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc Herečka a moderátorka Alice Bendová si roky zakládala na svých dlouhých rovných vlasech. Nyní si však řekla, že je čas na změnu, a rozhodla se pro radikálnější sestřih. Podívejte se, jak jí nový účes a barva neskutečně sluší.
Článek
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu Sexy herečka Alice Bendová celý jeden rok čekala na to, až opět navštíví svůj letní byt na Tenerife. Na Kanárských ostrovech chtěla s rodinou a snoubencem zůstat jeden měsíc. Nakonec se rozhodla, že si užije moře a sluníčka celých šest týdnů. Pobyt na Tenerife si Alice Bendová vychutnává plnými doušky. Dokazují to i její instagramové příspěvky.