Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami?

Známé ženy v plavkách: Které české celebrity předvedly výstavní figuru a kdo pohoršil svými plavkami? Zdroj: Profimedia

Léto je v plném proudu a je to znát i na Instagramu. Právě na tuto sociální síť postuje své fotky v plavkách také řada známých českých žen. Výstavní figurou v plavkách se chlubí od bazénu i z pláže. Každopádně ne vždy fotky v plavkách vzbudí pozitivní reakce. Která česká celebrita dostala na Instagramu sodu za nevhodně zvolený spodní díl plavek?

Fotkami v plavkách ze slunné španělské Malagy pravidelně provokovala své instagramové fanoušky Lucie Borhyová, která se před pár dny opět vrátila do práce za svůj moderátorský pultík. 

Krásná moderátorka, která sdílela například snímky z mořských vln, dokázala, že má tělo bohyně a že by mohla z fleku dělat modelku. Fanoušci byli celí paf z jejího opáleného těla v tyrkysových plavkách, v nichž vynikl zvláště Luciin plný dekolt.

Fotkou v plavkách se na Instagramu pochlubila také Týnuš Třešníčková. Tato známá youtuberka, která v roce 2018 utrpěla vážné popáleniny během dovolené v Turecku, si aktuálně užívá letní dovolenou na řeckém Rhodosu.“Mým největším cílem teď je nebát se nosit bikiny na veřejnosti,” svěřila se popálená Týnuš z Řecka svým fanouškům. Zatímco několik měsíců po osudné nehodě se ukazovala kvůli jizvám pouze v roláku, naučila se přijmout své tělo a otevřeně sdílí své fotky v plavkách. Dosud nosila jednodílné, nyní by dle vlastních slov chtěla na veřejnosti nosit také plavky dvoudílné.

Senzační postavu v plavkách na svém instagramovém účtu předvedla také herečka a moderátorka Alice Bendová, která si užívá teplé a slunečné počasí doma u bazénu.

”Děvčátka, konečně mám plavky, které jsou ve větších velikostech košíčků. Kalhotky jsou vázací, takže i na zimní prdelky,” pochlubila se Alice svými novými plavkami, v nichž ukázala své tělo ze všech úhlů. 

To za své plavky tentokrát nesklidila příliš chvály podnikatelka Nela Slováková. Když na Instagramu sdílela svou nejnovější fotku v plavkách, pořízenou na chorvatském ostrově Šolta, schytala obrovskou kritiku za spodní díl plavek.

Podle mnohých názorů pod příspěvkem se tentokrát spodní plavkový díl Nele Slovákové příliš nepovedl. Někteří lidé dokonce napsali, že spíš než plavkové kalhotky jim připadá, že má podnikatelka mezi nohama hygienickou potřebu.

“Za mě ten spodní díl také vůbec ne. Nevím proč, připomíná mi to vložku mezi nohama. Ale vrchní díl krásný,” vyjádřila svůj názor například jedna sledující.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 20. 7. 2022 14:19 Nahlásit obsah