Kategorie Fotka v plavkách

Článek
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem
Eva Hecko Perkausová je těhotná. Na Instagramu se pochlubila těhotenským bříškem Moderátorka CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová veřejně prozradila radostnou zprávu. Tato krásná 28letá žena nosí pod srdcem nový život, aktuálně je v 5. měsíci těhotenství. Na svém instagramovém profilu se pochlubila těhotenským bříškem. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně
Anička Slováčková o hubnutí do plavek: Summerbody a diety ať si všichni strčí do zadku, vzkázala otevřeně Začátek léta je pro spoustu žen tradičně spojený s hubnutím do plavek. Držíte dietu, abyste měla v plavkách hezčí postavu, anebo to nijak neřešíte? Také herečka a zpěvačka Anička Slováčková zůstává nad věcí. Ostatním ženám, které si dělají vrásky ze své postavy, vzkazuje, aby se měly rády takové, jaké jsou.
Článek
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji Modelka Veronika Kopřivová je se svým snoubencem Miroslavem Dubovickým a roční dcerou Ellou ve víru cestování. 16 dnů strávili na Havaji a nyní vyrazili na road trip po západě USA. Veronika Kopřivová oko svých instagramových sledujících navíc potěšila fotkou plavkách z havajské pláže, na které jí to rok po porodu velmi sluší.
Článek
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší
Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší Moderátorka Eva Perkausová vyrazila letos v zimě za teplem. Konkrétně si se svým snoubencem Ivanem užívá na exotickém ostrově Mauricius uprostřed Indického oceánu a své instagramové fanoušky nezapomíná zásobovat záplavou fotek. Zvlášť nad snímky Evy Perkausové v plavkách zaplesá srdce nejednoho muže.
Článek
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje
Simona Krainová pobývá dva měsíce s manželem a dětmi v Karibiku. Návrat do Česka zatím neplánuje Česká modelka Simona Krainová odcestovala spolu s manželem Karlem Vágnerem a dvěma syny Maxem a Brunem do Karibiku. Na ostrov Svatý Martin, kde nyní pobývají, přibrala také svou čivavku. Simona Krainová si prosluněný pobyt u Karibského moře užívá již 2 měsíce. Své zážitky nezapomíná sdílet ani na svém Instagramu.
Článek
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách Není to tak dlouho, co se influencerka Týnuš Třešničková rozešla se svým přítelem Ladislavem Biseniusem. Z tříměsíčního vztahu, který nebyl očividně zalitý sluncem, se tato 25letá hvězdička aktuálně léčí v Egyptě. K Rudému moři však neodjela sama, ale přibrala svou sestru Martinu.
Článek
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách V případě modelky Andrey Verešové a jejího manžela Daniela Volopicha rozhodně nezáleží na tom, zda je svatého Valentýna. Tento hvězdný manželský pár si vyjadřuje lásku všech 365 dnů v roce. O této skutečnosti svědčí zamilovaný příspěvek, který Andrea Verešová sdílela na Instagramu. Kde jej pořídila? Až v daleké Dubaji!