Nikol Leitgeb předvedla svou postavu v plavkách bez retuše. Trochu reality na ten instáč, napsala

Nikol Leitgeb předvedla svou postavu v plavkách bez retuše. Trochu reality na ten instáč, napsala Zdroj: Profimedia

Dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb se toho opravdu nebojí. Jako vzpomínku na letní dovolenou na Instagramu sdílela svou plážovou fotku v plavkách, a to bez jakýchkoliv retuší a filtrů. Herečce, influencerce a člence týmu 3v1 Nikol Leitgeb to i po dvou porodech v titěrných dvoudílných plavkách neskutečně sluší, co říkáte?

Nikol Leitgeb se na Instagramu pochlubila plážovou fotkou v plavkách ze své nedávné dovolené na Hawaii. Právě na tomto snímku, na kterém drží v náručí svého ročního synka Tobiase, hvězda 3v1 bez okolků odhalila realitu mateřství.

“Trochu reality na ten instáč. Asi mám někde i fotku se zatáhlým břichem, ale ta nebude, jak už to bejvá, tak radostná,” okomentovala dovolenkovou momentku Nikol Leitgeb.

Herečka, influencerka a členka týmu 3v1 se odhodlala jít doslova s kůží na trh. Na Instagramu vystavila svou postavu v titěrných dvoudílných plavkách bez jakýchkoliv příkras. Tímto způsobem dokázala, že má své tělo ráda se vším všudy a že se samozřejmě i po dvou dětech nemá rozhodně za co stydět.

Zdroj: Shutterstock Dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb vypadá v dvoudílných plavkách přímo skvěle. Ostatně, myslí si to také její sledující, kteří ji na Instagramu zahrnuli obdivnými komentáři za to, že dává na sociální sítě naprosto normální foto bez retuší.

A právě proto vás milujeme! Že jste normální a přirozená a nestydíte se nám ukázat i drobounké nedostatky. I když, co si budeme povídat… Jste kočka, a kdybychom všechny vypadaly alespoň z poloviny jako vy, to bychom si radostí pískaly,” pochválila Nikol Leitgeb jedna z jejích instagramových sledujících.

Zdroj: Instagram.com/stibrovicnikolka
Autor:
Publikováno: 21. 9. 2022 10:16 Nahlásit obsah