Kategorie Postava po dětech

Článek
Nikol Leitgeb předvedla svou postavu v plavkách bez retuše. Trochu reality na ten instáč, napsala
Nikol Leitgeb předvedla svou postavu v plavkách bez retuše. Trochu reality na ten instáč, napsala Dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb se toho opravdu nebojí. Jako vzpomínku na letní dovolenou na Instagramu sdílela svou plážovou fotku v plavkách, a to bez jakýchkoliv retuší a filtrů. Herečce, influencerce a člence týmu 3v1 Nikol Leitgeb to i po dvou porodech v titěrných dvoudílných plavkách neskutečně sluší, co říkáte?
Článek
Fitness trenérka ukázala, co s její postavou udělaly tři těhotenství. Miluji své tělo a neohlížím se zpět, říká
Fitness trenérka ukázala, co s její postavou udělaly tři těhotenství. Miluji své tělo a neohlížím se zpět, říká Fitness trenérka Malin Björk ze Švédska vyznávala před dětmi zdravý životní styl a pravidelně cvičila. Nyní je již trojnásobnou maminkou, která tréninky a vyvážený jídelníček odložila na druhou kolej, což mělo vliv také na její postavu. Jak nyní po třech těhotenstvích vypadá?
Článek
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji
Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji Modelka Veronika Kopřivová je se svým snoubencem Miroslavem Dubovickým a roční dcerou Ellou ve víru cestování. 16 dnů strávili na Havaji a nyní vyrazili na road trip po západě USA. Veronika Kopřivová oko svých instagramových sledujících navíc potěšila fotkou plavkách z havajské pláže, na které jí to rok po porodu velmi sluší.
Článek
Ornella Koktová překvapila perfektní postavou. Takto vypadá maminka tří dětí?
Ornella Koktová překvapila perfektní postavou. Takto vypadá maminka tří dětí? Ornella Koktová je v neskutečné životní formě. Dokázala to fotkami, které veřejně sdílela na svém instagramovém profilu a kterými svým příznivcům doslova vyrazila dech. Ornella Koktová předvedla, že má i po třech dětech dokonalou postavu. Z fleku by se opět mohla živit modelingem.