Ornella Koktová překvapila perfektní postavou. Takto vypadá maminka tří dětí?

Ornella Koktová překvapila perfektní postavou. Takto vypadá maminka tří dětí? Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová je v neskutečné životní formě. Dokázala to fotkami, které veřejně sdílela na svém instagramovém profilu a kterými svým příznivcům doslova vyrazila dech. Ornella Koktová předvedla, že má i po třech dětech dokonalou postavu. Z fleku by se opět mohla živit modelingem.

Trojnásobná maminka a bývalá modelka Ornella Koktová sdílela na Instagramu fotku ve spodním prádle a snad všechny své fanoušky dostala v pozitivním slova smyslu do kolen. Hned na první pohled upoutala dokonalou postavou, štíhlým pasem, rozzářenou pletí a dlouhými vlasy.

Lidé na Instagramu se okamžitě shodli, že je Ornella Koktová neskutečná kočka a že jí to velmi sluší. “Nikdy jste nebyla krásnější.”, “Orny, ta postava? Ty vlasy dlouhé? Ty jsi kočka!”, “Musím říct, že vám to neskutečně moc sekne!” Objevilo se například pochvalně v komentářích.

Ornella Koktová má s manželem Josefem Koktou celkem tři děti. A to devítiletého Quentina, dvouletého Svena a ani ne roční Lilianne, kterou přivedla na svět teprve loni v dubnu. Tato krásná žena je však důkazem, že ani po třech dětech není třeba házet flintu do žita.

“Tady Anet vidíš, že i po třech to nějak dopadne v pohodě,” vzkázala Ornella Koktová modelce Anetě Vignerové, která na její fotku v černém spodním prádle reagovala srdíčkem.

Ornella Koktová má zkrátka i po třech dětech dokonalou postavu a bez nadsázky by mohla opět vyběhnout na módní molo. “Taková postava po třech dětech, to je fakt sen!”, “Takhle vypadat po 3 dětech? Wow. Já to po 3 dětech odnesla hodně!”, “Vy máte 3 děti?” Nechápavě a zároveň obdivně psaly Ornelle na Instagram ostatní maminky.

Zdroj: Instagram.com/ornellakoktova
Autor:
Publikováno: 29. 3. 2022 10:27 Nahlásit obsah