Fitness trenérka ukázala, co s její postavou udělaly tři těhotenství. Miluji své tělo a neohlížím se zpět, říká

Fitness trenérka ukázala, co s její postavou udělaly tři těhotenství. Miluji své tělo a neohlížím se zpět, říká Zdroj: Shutterstock

Fitness trenérka Malin Björk ze Švédska vyznávala před dětmi zdravý životní styl a pravidelně cvičila. Nyní je již trojnásobnou maminkou, která tréninky a vyvážený jídelníček odložila na druhou kolej, což mělo vliv také na její postavu. Jak nyní po třech těhotenstvích vypadá?

Než si založila rodinu, trávila Švédka Malin Björk spoustu času v posilovně, zdravě a vyváženě se stravovala a také výrazně dbala o své tělo. Je ovšem přirozené, že během tří těhotenství a následně po porodech svých milovaných dětí ve svém zdravém životním stylu výrazně polevila. 

Malin Björk přiznává, že přestala trénovat a jedla vše, na co měla chuť. Bílé pečivo, hamburgery, pizzu a další pochoutky z rychlého občerstvení. Jak tato trojnásobná maminka podotýká, denně do sebe dostala nejméně 3000 kilokalorií a na jejím těle to bylo znát.

Po narození svého třetího miminka se Malin Björk přestala poznávat. Rozhodla se, že se opět pokusí vrátit ke svému starému tělu. Přestala se stravovat v rychlém občerstvení a také se doma vyhýbala tomu, aby vařila z polotovarů. Vrátila se ke zdravému a vyváženému stravování. Do svého jídelníčku zařadila více bílého masa, ryb, zeleniny, luštěnin, celozrnných výrobků a zdravých olejů. Díky předchozím zkušenostem pro ni nebylo těžké zhubnout.

“Pracuji na sobě. Konečně můžu chodit pravidelně do posilovny a držím dietu. Řídím se svými vlastními recepty a cvičeními. Toto je moje třetí cesta a také nejtěžší,” napsala na svém instagramovém účtu otevřeně fitness trenérka a trojnásobná maminka Malin Björk.

V rámci návratu do svého starého režimu začala také pravidelně cvičit. I když je skloubení sportu a výchovy tří dětí náročnou záležitostí, podařilo se jí to. Za nás si myslíme, že vypadá ještě lépe než před dětmi.

“Cítím, že se mé tělo po třetím těhotenství hodně změnilo a místo toho, abych se vždy snažila získat své "staré" tělo zpět, objímám své tělo za to, jak dnes vypadá. Všichni se měníme a musíme se začít dívat dopředu místo toho, abychom se ohlíželi zpět a porovnávali se se svým starým já,” zamyslela se Malin Björk na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/malinbjork, Yahoo.com
Autor:
Publikováno: 24. 8. 2022 10:16 Nahlásit obsah