Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji

Veronika Kopřivová se ukázala rok po porodu v plavkách. Postavu snů předvedla na Havaji Zdroj: Profimedia

Modelka Veronika Kopřivová je se svým snoubencem Miroslavem Dubovickým a roční dcerou Ellou ve víru cestování. 16 dnů strávili na Havaji a nyní vyrazili na road trip po západě USA. Veronika Kopřivová oko svých instagramových sledujících navíc potěšila fotkou plavkách z havajské pláže, na které jí to rok po porodu velmi sluší.

“Tak tady aspoň jedna plavková insta fotka z pláže! Na surf s Ell na zádech se jít nedalo, tak jsem se u nich aspoň vyfotila. Mimochodem na pláži jsem byla za těch 16 dní na Havaji dohromady tak čtyři hodiny. My jdeme spát, tak vám přeji hezké vstávání,” okomentovala Veronika Kopřivová svou insta fotku z havajské pláže.

Instagramoví sledující ocenili, že to modelce a bývalé partnerce hokejisty Jaromíra Jágra v bikinách velmi sluší. Už rok po porodu se může pochlubit dokonalou postavou a vypracovanými břišáky, což je pro spoustu maminek po dětech opravdu nedosažitelná forma.

Veronika Kopřivová si aktuálně se svým partnerem Miroslavem Dubovickým a dcerkou Ellou plní svůj cestovatelský sen. Prosluněnou Havaj již po 16 dnech opustili a nyní se vydávají poznávat krásy západní části USA.

“Grand Canyon! Z Havaje jsme se vrátili zpět do Los Angeles, kde jsme začali náš 16denní road trip po západě USA. Vyrazili jsme do Arizony a první zastávkou byl Grand Canyon. Já jsem tu již potřetí a stejně ve mě tenhle přírodní úkaz udělal zase WAU!” pozdravila Veronika Kopřivová své sledující fotkou, kterou pořídila u jednoho ze sedmi divů světa.

Návštěvou Grand Canyonu, který je druhým největším kaňonem na světě o délce 446 kilometrů a hloubkou údolí až 1 600 metrů, to v případě modelky a jejích nejbližších rozhodně nekončí. Jelikož má Veronika Kopřivová s rodinou v plánu cestovat ještě nejméně dalších 16 dnů, bude i nadále svůj Instagram zásobovat krásami západního pobřeží Spojených států.

Zdroj: Instagram.com/verunkakoprivova

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2022 09:45 Nahlásit obsah