Známá česká influencerka má prý nejkrásnější zadek na světě: Souhlasíte?

Známá česká influencerka má prý nejkrásnější zadek na světě: Souhlasíte? Zdroj: Shutterstock

Pevný a kulatý zadeček u žen patří k současným ideálům krásy. Ovšem i v tomto případě není nic zadarmo, protože žena si jej musí vydřít pravidelným cvičením. Kdo má aktuálně nejkrásnější zadek na světě? Podle pozitivních reakcí na sociálních sítích jde o známou českou influencerku a podnikatelku Nelu Slovákovou. Souhlasíte s tímto tvrzením?

Ač Nela Slováková často budí kontroverze, pravidelným cvičením se jí podařilo vypracovat postavu snů. Její vydřené tělo bez jediné chybičky je také inspirací pro jiné ženy.

Osvobozující pocit nemuset si photoshopovat fotky,” napsala Nela Slováková ke své fotce v plavkách, kterou zveřejnila na Instagramu. Brněnská podnikatelka a influencerka o svých vydřených přednostech ví a je na ně náležitě pyšná.

Své instagramové sledující nejnověji dostala fotkou svého zadečku, který vystavila v titěrných plavkách na dubajské pláži Kyma Beach. “Zadek na pláži,” okomentovala Nela Slováková stručně svůj vyzývavý snímek.

Své fanoušky i fanynky opravdu ohromila, protože jí vzkázali, že má nejkrásnější zadek na světě i v celém vesmíru. Souhlasíte s tímto tvrzením? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/nelaslovakova
Autor:
Publikováno: 4. 5. 2023 18:02 Nahlásit obsah