Patricie Pagáčová se toho nebojí. Ze Zanzibaru sdílela další fotku v plavkách, ze které vám spadne čelist

Patricie Pagáčová se toho nebojí. Ze Zanzibaru sdílela další fotku v plavkách, ze které vám spadne čelist Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová, která strávila exotickou dovolenou na Zanzibaru, potěšila své instagramové fanoušky další fotkou v plavkách. Krásná blondýnka se toho rozhodně nebojí. Tentokrát si na sebe vzala blankytně modré dvoudílné plavky bez ramínek, ve kterých jí to neskutečně seklo.

“50 shades of blue. Nebojte, za chvilku už jedem domů,” okomentovala Patricie Pagáčová svou fotku v plavkách a použila přitom narážku na film Padesát odstínů šedi.

V blankytně modrých bikinách Patricie Pagáčová vypadá opravdu neskutečně. Herečka, která se v minulosti potýkala s nadváhou, má v současnosti dokonalou postavu, na kterou je právem hrdá. 

Toho, že aktuálně vypadá skvěle, si je Patricie Pagáčová vědoma. A tak své instagramové sledující ráda dráždí odhalenými fotkami. Ostatně, plavkovou fotku ze Zanzibaru sdílela již po druhé a po každé za ni od ostatních obdržela spoustu chvály a uznání - a to nejen od mužů, ale také od žen.

“Moji tříletý kluci mi koukají přes rameno. Když jsme najeli na tuhle vaši fotku, tak z obou najednou vypadlo “Jé, to je ale krásná holka!” A mají pravdu. Hezký zbytek dovolené,” vzkázala například jedna sledující.

Zdroj: Instagram.com/patricie.pagacova
Autor:
Publikováno: 24. 10. 2022 09:34 Nahlásit obsah