Kategorie Patricie Pagáčová

Článek
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě?
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě? Oblíbená pěvecká soutěž Superstar se letos na podzim opět vrací na televizní obrazovky. V současné době odstartovala první castingová kola. Zajímá vás, kdo v letošním roce usedne v hvězdné porotě? Žádnou změnu rozhodně nečekejte. Budou to Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Marián Čekovský a Leoš Mareš.
Článek
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.
Článek
Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana
Patricie Pagáčová je maminkou. Porodila holčičku jménem Bibiana Sympatická herečka Patricie Pagáčová, kterou si jistě pamatujete pod dívčím jménem Solaříková, má obrovský důvod k radosti. Stala se totiž novopečenou maminkou. Jak Patricie informovala na svém instagramovém profilu, přivedla na svět krásnou a zdravou holčičku.
Článek
Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou
Těhotná Patricie Pagáčová dostala nehezké označení. Její kamarádky mají jasnou představu o tom, jakou bude mámou Herečka Patricie Pagáčová zažívá nejkrásnější období ve svém životě. Se svým manželem Tiborem Pagáčem se totiž těší na první společné miminko. Patricii těhotenství velmi svědčí. A jak se těší na to, až se stane maminkou? Na to už odpověděly její kamarádky, které ji na Den matek obdarovaly tričkem s všeříkajícím nápisem.
Článek
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.
Článek
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu Babyboom mezi českými celebritami pokračuje dál. Narození svého prvního dítěte oznámila na Instagramu také herečka Patricie Pagáčová, kterou jistě znáte i pod jejím dívčím příjmením Solaříková. I když na miminku se svým manželem Tiborem Pagáčem nepracovali úmyslně, říká, že nejkrásnější věci v životě jsou právě ty neplánované.