Kategorie Patricie Pagáčová

Článek
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají Manželství herečky Patricie Pagáčové a dramaturga Tibora Pagáče je v troskách. Oba manželé v tuto chvíli žijí již odděleně a připravují se na rozvod. Jejich manželství mělo již delší dobu procházet těžkou krizí.
Článek
Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci
Patricie Pagáčová, která patří k vánočním dětem, oslavila 34. narozeniny. Zraje jako víno, shodují se fanoušci Herečka Patricie Pagáčová neslaví v prosinci pouze Vánoce, ale také narozeniny. Na Instagramu nově své fanoušky potěšila fotografií z oslav svých 34. narozenin. Na fotce má úsměv od ucha k uchu a celá jenom září. Její příznivci se navíc shodují, že s přibývajícím věkem zraje jako víno.
Článek
Patricie Pagáčová o pečení vánočního cukroví: Zatím zvládla spálit tři plechy
Patricie Pagáčová o pečení vánočního cukroví: Zatím zvládla spálit tři plechy K přípravám na nejkrásnější svátky v roce patří i pečení vánočního cukroví. Jak se zmínila moderátorka a herečka Patricie Pagáčová na Instagramu, v této činnosti se jí letos příliš nedaří. Její výtvory nejsou dokonalé tak, jak by si představovala, a podařilo se jí dokonce spálit už tři plechy cukroví.
Článek
Patricie Pagáčová se toho nebojí. Ze Zanzibaru sdílela další fotku v plavkách, ze které vám spadne čelist
Patricie Pagáčová se toho nebojí. Ze Zanzibaru sdílela další fotku v plavkách, ze které vám spadne čelist Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová, která strávila exotickou dovolenou na Zanzibaru, potěšila své instagramové fanoušky další fotkou v plavkách. Krásná blondýnka se toho rozhodně nebojí. Tentokrát si na sebe vzala blankytně modré dvoudílné plavky bez ramínek, ve kterých jí to neskutečně seklo.
Článek
Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru
Patricie Pagáčová sdílela fotku v plavkách bez filtrů. Své fanoušky pozdravila z pláže na Zanzibaru Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová odjela za teplem na exotický ostrov Zanzibar. Na tuto dovolenou se svým manželem Tiborem Pagáčem a malou dcerkou Bibi se těšila dlouhé měsíce a konečně se dočkala. Aby exotikou potěšila i své fanoušky, na Instagramu sdílela fotku v plavkách bez jakýchkoliv filtrů. A vážně jí to sluší!
Článek
Patricie Pagáčová si splnila dětský sen. Stala se mořskou pannou
Patricie Pagáčová si splnila dětský sen. Stala se mořskou pannou Čím jste chtěli být jako malí? Spousta z nás si přála být popelářem, prodavačkou, kamioňákem nebo třeba doktorkou. To herečka a moderátorka Patricie Pagáčová toužila být mořskou pannou. Jak předvedla na Instagramu, svůj dětský sen si konečně splnila a pod vodou jí to jako malé mořské víle neskutečně slušelo. Co na její proměnu říkáte?
Článek
Odvážná Patricie Pagáčová sdílela nahou fotku. Ukázala na ní téměř vše
Odvážná Patricie Pagáčová sdílela nahou fotku. Ukázala na ní téměř vše Patricie Pagáčová sdílela na Instagramu odvážnou fotku, na které odhalila téměř vše. Sympatická herečka a moderátorka se toho opravdu nebojí, což pozitivně ocenili zvláště její fanoušci z řad mužů.
Článek
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc?
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc? V Karlových Varech se až do 9. července koná 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Tuto významnou událost si nenechala ujít spousta českých celebrit, které dokázaly, že světoznámý karlovarský festival není pouze o filmovém umění, ale také o módě. Svým outfitem z Karlových Varů se ostatně některé české hvězdy pochlubily i na Instagramu.
Článek
Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl
Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová má velký důvod k radosti. Její dcera Bibiana totiž oslavila první narozeniny. Jako správná máma si však Patricie nenechala narozeninový dort pro svou holčičku připravit na zakázku, ale udělala jej vlastnoručně sama. Výsledek se povedl na jedničku. Ostatně, posuďte sami.
(11) Načíst více