Kategorie Patricie Pagáčová

Článek
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc?
Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc? V Karlových Varech se až do 9. července koná 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Tuto významnou událost si nenechala ujít spousta českých celebrit, které dokázaly, že světoznámý karlovarský festival není pouze o filmovém umění, ale také o módě. Svým outfitem z Karlových Varů se ostatně některé české hvězdy pochlubily i na Instagramu.
Článek
Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl
Patricie Pagáčová udělala své dcerce dort k 1. narozeninám. Podívejte se, jak se jí povedl Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová má velký důvod k radosti. Její dcera Bibiana totiž oslavila první narozeniny. Jako správná máma si však Patricie nenechala narozeninový dort pro svou holčičku připravit na zakázku, ale udělala jej vlastnoručně sama. Výsledek se povedl na jedničku. Ostatně, posuďte sami.
Článek
První máj, lásky čas: Které známé české ženy se líbaly pod rozkvetlou třešní a letos neuschnou?
První máj, lásky čas: Které známé české ženy se líbaly pod rozkvetlou třešní a letos neuschnou? K prvnímu máje se váže tradice polibku pod rozkvetlou třešní. Také jste si prvomájový polibek nenechali ujít? Rozhodně nejste sami. Tuto staročeskou tradici spojenou s láskou, romantikou a plodností dodržela i řada českých celebrit. Které z nich v letošním roce rozhodně neuschnou?
Článek
Patricie Pagáčová ukázala těhotenské bříško. Její Instagram zaplavily gratulace
Patricie Pagáčová ukázala těhotenské bříško. Její Instagram zaplavily gratulace Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová je zase těhulka. Na Instagramu sdílela aktuální fotku s těhotenským bříškem, které jí neskutečně sluší. Pod snímkem se okamžitě objevila spousta gratulací. Problém je ovšem takový, že Patricie Pagáčová je těhotná “jenom jako”, protože postovala fotku jedné ze svých seriálových rolí.
Článek
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. V květnu porodila dcerku, která dostala jméno Bibiana. Zajímá vás, zda je tato holčička podobná na maminku, nebo na tatínka? Poslední společné selfie, které Patricie Pagáčová zveřejnila na Instagramu, dokazuje, že je Bibianka celá po mámě.
Článek
Patricie Pagáčová předvedla parádní výskok. Podívejte se, jak zareagovali její psi
Patricie Pagáčová předvedla parádní výskok. Podívejte se, jak zareagovali její psi Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová je veselá kopa. Dokazuje to i svými příspěvky na Instagramu. Tentokrát své sledující dostala fotkou, na které předvedla parádní výskok. Tento snímek podle svých slov pořídila na první pokus, když se šla projít se svou dcerkou Bibi a dvěma pejsky do pražského parku.
Článek
Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022
Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022 Herečka, moderátorka a pejskařka Patricie Pagáčová dala již po desáté dohromady 12 osobností a jeden charitativní kalendář, který pomáhá zvířatům v nouzi. V kalendáři Psí život 2022 najdete plno rozkošných psů a jejich páníčků z řad českých celebrit. Kdo se letos do tohoto charitativního kalendáře kromě Patricie Pagáčové nechal vyfotit?
Článek
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě?
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě? Oblíbená pěvecká soutěž Superstar se letos na podzim opět vrací na televizní obrazovky. V současné době odstartovala první castingová kola. Zajímá vás, kdo v letošním roce usedne v hvězdné porotě? Žádnou změnu rozhodně nečekejte. Budou to Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Marián Čekovský a Leoš Mareš.
Článek
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.
(4) Načíst více