Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc?

Hvězdy sdílejí na Instagramu outfity z Karlových Varů 2022: Komu to slušelo nejvíc? Zdroj: Profimedia

V Karlových Varech se až do 9. července koná 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Tuto významnou událost si nenechala ujít spousta českých celebrit, které dokázaly, že světoznámý karlovarský festival není pouze o filmovém umění, ale také o módě. Svým outfitem z Karlových Varů se ostatně některé české hvězdy pochlubily i na Instagramu.

“Poprvé ve Varech, výraz tomu odpovídá,” napsala herečka Patricie Pagáčová na svém instagramovém účtu a připojila hashtag #alenkavrisidivu.

Patricie se svým fanouškům pochlubila outfitem, ve kterém vyrazila na karlovarský filmový festival. Rozhodla se pro zelený dámský kalhotový kostým, který doplnila krátkým topem bez ramínek v téže barvě i materiálu.

Na extravaganci během karlovarského filmového festivalu vsadila brněnská podnikatelka a bývalá hvězda Hotelu Paradise Nela Slováková. Ta se v Karlových Varech ukázala opravdu v titerném modelu.

“Jak moc sexy je příliš sexy?” okomentovala svůj outfit Nela Slováková na Instagramu. Zároveň prozradila, že šaty měla podlepené a celý večer s partnerem hlídala, aby z nich nic nevykouklo.

Za opravdovou elegantní dámu byla v Karlových Varech herečka Jana Plodková. Tato krásná žena si vzala na zahájení karlovarského filmového festivalu jednoduché stříbrné šaty, ve kterých jí to velmi slušelo.

“56. ročník budiž zahájen. @kviff opět v plné síle! Děkuju za pozvání a velkolepé zahájení!” napsala herečka na Instagramu.

Na zahájení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se svým hvězdným outfitem blýskla také herečka Marika Šopovská. Oblékla si jednoduché dlouhé rafinované šaty, které do detailů orámovaly její postavu. K tomu zvolila tzv. mokrý účes.

“Zahájení @kviff 56. Děkujeme, bylo to nádherný! Děkuju holkám @chattyprague za nádherný šaty, které ušily, jak ze snu. Už je ze mě chtěla servat @tereza.voriskova, ale ubránila jsem je,” popsala svém dojmy na Instagramu Marika Šopovská.

Snad nejdiskutovanějším se stal outfit spisovatelky Radky Třeštíkové, která se dle mnohých na zahájení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary oblékla velmi nevhodně. Spisovatelka se následně za svou volbu omluvila veřejně na svém instagramovém účtu.

"Moje omluva platí! Snad se časem posuneme i na velkých akcích k větší kreativitě a magoři jako já, tam nebudou tak nevhodně trčet z davu. Mám vás ženy ráda, navzdory tomu, co jste občas schopné jedna druhé napsat. Některé zprávy od vás bylo až překvapivě těžké zpracovat, zejména ty o dětech, které snad s tím, co mám na sobě, nijak nesouvisí. Nakonec je to celé jen maličkost ve chvíli, kdy nám pod nohama hoří celý svět. Díky KVIFF. Jednou se vrátím s filmem,” vzkázala dodatečně Radka Třeštíková.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 8. 7. 2022 09:29 Nahlásit obsah