Kategorie Rok 2022

Článek
Zimní slunovrat 2022: Nejvíce ovlivní tato znamení zvěrokruhu
Zimní slunovrat 2022: Nejvíce ovlivní tato znamení zvěrokruhu Ve středu 21. prosince 2022 v 22:47 nastává zimní slunovrat. Po nejkratším dni v roce 2022 bude následovat i nejdelší noc a nastane astronomická zima. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu budou zimním slunovratem 2022 ovlivněna nejvíce? Emocionální a aktivační energii zimního slunovratu nejintenzivněji pocítí následující hvězdná znamení.
Článek
Vánoční trendy 2022: Seznamte se s barvami, materiály a styly, které jsou o letošních Vánocích v kurzu
Vánoční trendy 2022: Seznamte se s barvami, materiály a styly, které jsou o letošních Vánocích v kurzu Už pomaličku vytahujete vánoční dekorace a přemýšlíte nad tím, jak letos vyzdobíte svůj vánoční stromeček? Potom není od věci, když budete znát vánoční trendy 2022. Jaké barvy, materiály a styly tedy kralují letošním Vánocům?
Článek
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc Jaká jsou nejoblíbenější jména pro miminko roku 2022? Na tuto otázku odpověděl web Babycenter.com, který sesbíral data od statisíců rodičů z celého světa a zveřejnil statistiku nejoblíbenějších jmen pro holčičku a pro kluka. Která jména pro miminko tedy letos letěla ve světě nejvíc?
Článek
Vánoční sbírky 2022: V Česku se můžete zapojit hned do několika z nich
Vánoční sbírky 2022: V Česku se můžete zapojit hned do několika z nich Řada z nás má Vánoce spojeny s děláním dobrých skutků. Chtěli byste také letos napříč Českou republikou podpořit opuštěné děti v dětských domovech, maminky samoživitelky, osoby s handicapem nebo seniory? Přinášíme přehled vánočních veřejných sbírek 2022, do kterých se může zapojit každý.
(28) Načíst více