Kategorie Rok 2022

Článek
Módní trendy roku 2022: V hlavní roli proužky, perly a minisukně
Módní trendy roku 2022: V hlavní roli proužky, perly a minisukně Zajímá vás, jaké módní trendy budou vévodit letošnímu roku 2022? Největší hity v oblasti módy se rozhodně nebudou držet při zemi. Ve hře je extravagance, zábavný styl i návrat starých trendy kousků. Které módní trendy roku 2022 by tedy neměly chybět ani ve vašem šatníku?
Článek
Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu
Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu Zajímá vás, jak vypadá numerologická předpověď pro rok 2022? Součtem číslic letošního roku je číslo 6. A právě k tomuto magickému číslu se dle numerologů vážou zejména vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováha. O čem konkrétně tedy bude rok 2022 pohledem numerologie?
Článek
Trendy účesem roku 2022 je dámský střih octopus neboli chobotnice. Jak se vám líbí?
Trendy účesem roku 2022 je dámský střih octopus neboli chobotnice. Jak se vám líbí? Příchod nového roku s sebou přináší také nové trendy v oblasti dámských účesů. Zajímá vás, jaký dámský střih bude podle vlasových stylistů vévodit letošnímu roku? Hitem roku 2022 je octopus neboli chobotnice, který vás určitě zaujme svým vrstvením.
Článek
Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu pro rok 2022: Která čísla vás podle horoskopu letos zásadně ovlivní?
Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu pro rok 2022: Která čísla vás podle horoskopu letos zásadně ovlivní? Zajímá vás, která čísla pro vás budou v roce 2022 ta nejšťastnější a která vám přinesou jak štěstí, tak bohatství? Šťastná čísla pro rok 2022 se odvíjí od vašeho znamení zvěrokruhu. Která to konkrétně jsou?
Článek
Nová pravidla silničního provozu, která by měl znát každý řidič: Jaké změny přináší rok 2022?
Nová pravidla silničního provozu, která by měl znát každý řidič: Jaké změny přináší rok 2022? S příchodem nového roku 2022 vešlo v Česku platnost hned několik novinek týkajících se dopravy. Znalost těchto nových pravidel silničního provozu je v zájmu každého řidiče, v opačném případě mu jejich porušení přijde pořádně draho. Může dostat pokutu, přijít o body, řidičský průkaz a nově také o registrační značku svého vozu.
Článek
Horoskop na leden 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu
Horoskop na leden 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu Novolunní v Kozorohu, které proběhne 2. ledna 2022 nám dá novou příležitost uplatnění se v profesní oblasti, samozřejmě tehdy, když si na tom čeho chcete dosáhnout dáte záležet, protože vaše pilná práce se vyplatí. Bude to počátek nového a lepšího období. Zkuste si v tomto období vyjednat nové podmínky nebo se poohlédněte po něčem novém.
Článek
Státní svátky a prázdniny 2022: Kdy bude letos prodloužený víkend a kdy si naplánovat volno?
Státní svátky a prázdniny 2022: Kdy bude letos prodloužený víkend a kdy si naplánovat volno? Zajímá vás, jak je to v roce 2022 ze státními svátky a na kdy připadá prodloužený víkend? Pokud zároveň máte děti školou povinné, není od věci znát také přesné termíny jarních, letních či podzimních prázdnin. Abyste se ve volnu, které vás čeká v letošním roce, nezamotali, přinášíme vám přehled státních svátků a prázdnin pro rok 2022.
Článek
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici Australští hasiči odvádějí skvělou práci. A to nejen během služby, ale také mimo ni. Stejně jako v předchozích letech nafotili oblíbený kalendář, který má letos celkem 6 verzí. Mužní profesionálové se zvěčnili s kočkami, psy či divokými australskými zvířaty. Těšit se můžete i na speciální letní edici, v rámci níž se nechali vyfotit na pláži.