Kategorie Rok 2022

Článek
Volba spotřebitelů 2022: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2022: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!
Článek
Trendy džíny roku 2022: Pytlové, kapsáče, s rozparky i se zvony
Trendy džíny roku 2022: Pytlové, kapsáče, s rozparky i se zvony Džíny představují celoroční základ dámského šatníku. Střih, barva a celkový design těchto kalhot však pravidelně podléhá módním trendům. Máte v zásobě několik oblíbených klasických riflí, které nosíte rok co rok? I tak zkuste vystoupit ze své komfortní zóny a pořiďte si několik trendy kousků. Které džíny tedy vévodí roku 2022?
Článek
Kdy se mění čas 2022 ze zimního na letní: Který víkend se vyspíme o hodinu méně a kdy přezout pneumatiky
Kdy se mění čas 2022 ze zimního na letní: Který víkend se vyspíme o hodinu méně a kdy přezout pneumatiky Ani v roce 2022 se nevyhneme změně času. Výhledově nás čeká přechod času ze zimního na letní. Kdy se tedy tento čas mění a který víkend bychom měli počítat s tím, že se vyspíme o jednu hodinu méně?
Článek
Kdy jsou Velikonoce 2022, jak vycházejí velikonoční prázdniny a jaká bude otevírací doba obchodů
Kdy jsou Velikonoce 2022, jak vycházejí velikonoční prázdniny a jaká bude otevírací doba obchodů Příroda se pomaličku probouzí ze zimního spánku a ve vzduchu je cítit jaro. Také vás s příchodem jarního období zajímá, kdy jsou Velikonoce 2022? Jelikož Velikonoce představují pohyblivý svátek, jejich datum se každoročně mění. Na kdy tedy připadnou v roce 2022 a jak budou otevřené obchody?
Článek
Flob: Trendy dámský účes současnosti, který vás dostane svou jednoduchostí
Flob: Trendy dámský účes současnosti, který vás dostane svou jednoduchostí Zajímá vás, jaký dámský střih frčí letošní jaro? Je to jednoznačně flob, který lze přirovnat k delšímu rovnému bobu neboli mikádu. Tento účes sluší prakticky každé ženě s rovnými vlasy a jeho benefitem také je, že jej může nosit žena jakéhokoliv věku.
(10) Načíst více