Horoskop na 47. týden (21. 11. 2022 - 27. 11. 2022)

A je tu další týden! Co ti nové dny přinesou? čekají tě samé pozitivní zážitky nebo to bude jedna katastrofa za druhou? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících dnech tě čeká pořádný nával pracovních povinností. Naštěstí si s nimi hravě poradíš a u šéfa díky tomu sklidíš velký obdiv. To nebude ale všechno, začne si od té doby tvé práce víc všímat a časem se budeš moct těšit na odměnu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou jsi nebyla v nejlepší formě, neustále jsi byla unavená a protivná. V následujících dnech ale přijde změna a ty pocítíš nával nové energie, kterou patřičně využiješ. Jen dej pozor, abys svou energii neinvestovala do někoho, kdo za to nestojí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S finančními problémy se už dlouho nepotýkáš, ale stále ti leží v hlavě nápady, co dělat, abys své finance aspoň rozmnožila. V následujících dnech se ti konečně naskytne skvělá příležitost, do čeho investovat. Nejdřív si ale všechno pořádně promysli.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou vám to s partnerem v ložnici příliš neklapalo. Ani jeden jste neměli na milostné hrátky náladu ani čas. Ty ale začínáš pociťovat, že se ti ztracená chuť vrací, jen nevíš, jak to partnerovi dát najevo. Máš pocit, že by s tím měl přijít muž. Zapomeň na předsudky, zkrátka se na něj vrhni a uvidíš, jak bude mile překvapen.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nesnaž se neustále plácat ve věcech, které ti příliš nejdou a moc se ti nadaří. Raději si přiznej, že to není pro tebe a dej od toho ruce pryč. V první řadě se ti ohromně uleví, a pak budeš mít možnost vrhnout se do něčeho, co ti půjde lépe.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nejsi teď v nejlepší formě a veškeré odhodlání k nějaké náročnější činnosti zmizelo v nenávratnu. Ke všemu se musíš nutit dlouhé hodiny a často to nezvládneš dotáhnout do konce. Dřív než se do něčeho pustíš, ujisti se, že máš všechno potřebné k dispozici.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Sociální sítě tě poslední dobou spíš rozčilují, než abys tam našla inspiraci a zábavu. Přesto tam ze zvyku trávíš dlouhé hodiny a většinou se jen naštveš. Dej si aspoň na pár dní detox od všech těcho aplikací a užívej si spíš přítomný okamžik na vlastní kůži.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nedělej si těžkou hlavu z toho, že jsi momentálně single. Místo hroucení se nad tím, kde teď najdeš partnera, se věnuj sama sobě. Užij si věci, které jsi ve vztahu spíš omezovala, věnuj se kamarádům a zapracuj na spokojenosti sama se sebou. Pak bude hračka najít správný protějšek.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Následující dny nebudou pro tebe zrovna růžové. Budeš mít tisíc chutí se vším seknout, zalézt do postele a spát aspoň tři dny. Nakonec ale zatneš zuby a všechno dotáhneš do konce. A pak budeš na sebe zaslouženě pyšná.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden bude tvoje nálada na bodu mrazu. Nebudeš mít vůbec náladu na ostatní lidi a nejraději bys někam zalezla sama s knížkou. To se ti tentokrát ale nepovede, takže se budeš muset obrnit trpělivostí a vydržet aspoň do večera.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nepodceňuj svou intuici. Občas máš pocit, že bys měla něco udělat jinak, než ti velí rozum. Nechej tentokrát rozum odpočívat a dej na tu intuici. Výsledek bude překvapivě příjemný. Měla bys to dělat častěji.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Následující dny budou plné nečekaných setkání a upěvňování přátelství. V současné situaci není zrovna lehké potkat se s přáteli, zvlášť když vás dělí hromada kilometrů. Využij moderních technologií, a potkej se s kamarády aspoň virtuálně.

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2022 13:41 Nahlásit obsah