Kategorie Vánoce

Článek
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři Přemýšlíte nad tím, jakou netradiční pomazánku na chlebíčky nebo jednohubky? Vyzkoušejte pomazánku z moravanky, která je rychlá a snadná na přípravu a jejíž chuť si nebudete moci vynachválit. Pokud jste pomazánku na chlebíčky z moravanky ještě nezkoušeli, rozhodně se do ní její přípravy pusťte. Je totiž velmi dobrá.
Článek
Proč se jí kapr na Vánoce? Proč se Vánoce jmenují Vánoce? nebo Odkud se vzalo zlaté prasátko? Zjistěte, co víte o Vánocích
Proč se jí kapr na Vánoce? Proč se Vánoce jmenují Vánoce? nebo Odkud se vzalo zlaté prasátko? Zjistěte, co víte o Vánocích Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak stará je tradice zdobení vánočního stromečku? Zajímá vás také, proč se na Vánoce líbáme pod jmelím nebo proč jíme na Vánoce zrovna kapra? Jestli si nejste jisti odpověďmi, máme je pro vás. Také vám řekneme, proč se Vánoce jmenují Vánoce nebo odkud se vzalo zlaté prasátko.
Článek
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla Už máte napečené suché vánoční cukroví? Poslední týden před Štědrým dnem nastává ideální čas k jeho plnění. Ovšem, pro jaký krém do cukroví se rozhodnout, aby nejen chutnal, ale také dlouho vydržel? Máme pro vás několik osvědčených receptů na krémy do vánočního cukroví, které stojí za vyzkoušení.
Článek
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky Příprava vánočního cukroví není vzhledem k rostoucím cenám potřebných surovin vůbec levná záležitost. Jestliže máte na letošní vánoční svátky omezený finanční rozpočet, jistě se poohlížíte po receptech na vánoční cukroví, které zvládnete udělat za pár korun. Pro inspiraci přinášíme 4 recepty na levné vánoční cukroví, které navíc báječně chutná.
Článek
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít Chcete si na vánoční svátky či na silvestra připravit skutečně chutné chlebíčky? Co tak místo klasiky vsadit na neotřelý recept a připravit si na ně luxusní pomazánku z červené řepy? Tato báječná pomazánka skvěle chutná na chlebíčcích z bílé veky i celozrnné bagety. Máme pro vás recept, jak ji udělat.
Článek
Vánoční trendy 2022: Seznamte se s barvami, materiály a styly, které jsou o letošních Vánocích v kurzu
Vánoční trendy 2022: Seznamte se s barvami, materiály a styly, které jsou o letošních Vánocích v kurzu Už pomaličku vytahujete vánoční dekorace a přemýšlíte nad tím, jak letos vyzdobíte svůj vánoční stromeček? Potom není od věci, když budete znát vánoční trendy 2022. Jaké barvy, materiály a styly tedy kralují letošním Vánocům?
Článek
Vánoční sbírky 2022: V Česku se můžete zapojit hned do několika z nich
Vánoční sbírky 2022: V Česku se můžete zapojit hned do několika z nich Řada z nás má Vánoce spojeny s děláním dobrých skutků. Chtěli byste také letos napříč Českou republikou podpořit opuštěné děti v dětských domovech, maminky samoživitelky, osoby s handicapem nebo seniory? Přinášíme přehled vánočních veřejných sbírek 2022, do kterých se může zapojit každý.
(85) Načíst více