Kategorie Vánoce

Článek
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého...
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého... Vánoce bývají obdobím, kdy se setkáváme s rodinou, přáteli a právě v tento moment si mnoho z nás uvědomí, co pro něj jeho blízcí znamenají. Jenže tento pocit uvědomění bychom měli mít i během celého roku, ne jen o Vánocích.
Článek
Tyto vánoční cupcakes si rozhodně zamilujete
Tyto vánoční cupcakes si rozhodně zamilujete Cukroví, vánočka, kapr, řízek, salát, vánoční stromeček, jmelí, adventní věnec, prskavky, to vše patří k Vánocům. Často se stává, že se cukroví napeče větší množství, než dokáží v rozmezí několika dnů chuťové pohárky pojmout. Poté dochází k mrazícímu procesu a následnému vyndávání vánočního cukroví, které vítá jaro. Kouzlo Vánoc ale už dávno spí.
Článek
Čtenářka píše: Co servírují na Štědrý večer jinde ve světě?
Čtenářka píše: Co servírují na Štědrý večer jinde ve světě? Umíte si představit Vánoce bez bramborového salátu, kapra, vanilkových rohlíčků nebo lineckého cukroví? V jiných zemích mají zase svá tradiční štědrovečerní jídla, bez kterých by Vánoce nebyly to pravé ořechové. Pojďte s námi zjistit, kde by vám chutnalo nejvíc a k jakému stolu byste rádi přijali pozvání.
Článek
Pečené vánoční ozdoby, které vám budou všichni závidět!
Pečené vánoční ozdoby, které vám budou všichni závidět! Třetí adventní neděle je již za námi a Vánoce se blíží závratnou rychlostí! Většina z nás má svůj domov krásně vyzdobený a kdo ještě ne, ten se na to v nejbližší době určitě chystá. I přesto, že jsou všechny ozdoby krásně vánoční, něco jim přece jen maličko chybí.
Článek
Tipy na vánoční dárky pro kamarádku
Tipy na vánoční dárky pro kamarádku Pořídit dárek pro kamarádku se může na první pohled zdát jednoduché. Vždyť možná právě vy ji znáte nejlépe. I přesto však může nastat chvíle, kdy pramen vaší fantazie dočista vyschne, a vy si s hrůzou uvědomíte, že vlastně vůbec netušíte, co vaší dobré přítelkyni pod vánoční stromek nadělit. My vám poradíme.
(56) Načíst více