Kategorie Vánoce

Článek
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého...
Dojemný příběh malého chlapce, který rozbrečí každého... Vánoce bývají obdobím, kdy se setkáváme s rodinou, přáteli a právě v tento moment si mnoho z nás uvědomí, co pro něj jeho blízcí znamenají. Jenže tento pocit uvědomění bychom měli mít i během celého roku, ne jen o Vánocích.
Článek
Tyto vánoční cupcakes si rozhodně zamilujete
Tyto vánoční cupcakes si rozhodně zamilujete Cukroví, vánočka, kapr, řízek, salát, vánoční stromeček, jmelí, adventní věnec, prskavky, to vše patří k Vánocům. Často se stává, že se cukroví napeče větší množství, než dokáží v rozmezí několika dnů chuťové pohárky pojmout. Poté dochází k mrazícímu procesu a následnému vyndávání vánočního cukroví, které vítá jaro. Kouzlo Vánoc ale už dávno spí.
Článek
Čtenářka píše: Co servírují na Štědrý večer jinde ve světě?
Čtenářka píše: Co servírují na Štědrý večer jinde ve světě? Umíte si představit Vánoce bez bramborového salátu, kapra, vanilkových rohlíčků nebo lineckého cukroví? V jiných zemích mají zase svá tradiční štědrovečerní jídla, bez kterých by Vánoce nebyly to pravé ořechové. Pojďte s námi zjistit, kde by vám chutnalo nejvíc a k jakému stolu byste rádi přijali pozvání.
Článek
Pečené vánoční ozdoby, které vám budou všichni závidět!
Pečené vánoční ozdoby, které vám budou všichni závidět! Třetí adventní neděle je již za námi a Vánoce se blíží závratnou rychlostí! Většina z nás má svůj domov krásně vyzdobený a kdo ještě ne, ten se na to v nejbližší době určitě chystá. I přesto, že jsou všechny ozdoby krásně vánoční, něco jim přece jen maličko chybí.
(59) Načíst více