Kategorie Vánoce

Článek
4 zajímavosti o jmelí: Na Vánoce jej doma zavěste, musí být ale darované
4 zajímavosti o jmelí: Na Vánoce jej doma zavěste, musí být ale darované Bez větvičky jmelí si snad nikdo z nás nedokáže představit vánoční svátky. Tato zelená rostlina s bílými bobulkami je výjimečná a mnozí z nás jí přisuzují magickou moc. Přinášíme 4 zajímavosti o jmelí, které se vyplatí znát.
Článek
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept Hledáte originální vánoční cukroví, které potěší nejen vaše chuťové buňky? Upečte si vánoční ježky. Toto cukroví je opravdu roztomilé a zvlášť, pokud máte malé děti, bude mít u vás během letošních Vánoc zaručeně úspěch!
Článek
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra Ke Štědrému večeru v Česku tradičně patří také nová vánoční pohádka. Jste i vy zvědaví, o čem bude štědrovečerní pohádka 2023 tentokrát pojednávat? Nebudeme vás dlouho napínat, protože Česká televize již odtajnila svůj TV program na Vánoce 2023. Novou vánoční pohádkou, na kterou se již teď můžete těšit, bude Klíč svatého Petra.
Článek
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři Přemýšlíte nad tím, jakou netradiční pomazánku na chlebíčky nebo jednohubky? Vyzkoušejte pomazánku z moravanky, která je rychlá a snadná na přípravu a jejíž chuť si nebudete moci vynachválit. Pokud jste pomazánku na chlebíčky z moravanky ještě nezkoušeli, rozhodně se do ní její přípravy pusťte. Je totiž velmi dobrá.
Článek
Proč se jí kapr na Vánoce? Proč se Vánoce jmenují Vánoce? nebo Odkud se vzalo zlaté prasátko? Zjistěte, co víte o Vánocích
Proč se jí kapr na Vánoce? Proč se Vánoce jmenují Vánoce? nebo Odkud se vzalo zlaté prasátko? Zjistěte, co víte o Vánocích Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak stará je tradice zdobení vánočního stromečku? Zajímá vás také, proč se na Vánoce líbáme pod jmelím nebo proč jíme na Vánoce zrovna kapra? Jestli si nejste jisti odpověďmi, máme je pro vás. Také vám řekneme, proč se Vánoce jmenují Vánoce nebo odkud se vzalo zlaté prasátko.
Článek
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla Už máte napečené suché vánoční cukroví? Poslední týden před Štědrým dnem nastává ideální čas k jeho plnění. Ovšem, pro jaký krém do cukroví se rozhodnout, aby nejen chutnal, ale také dlouho vydržel? Máme pro vás několik osvědčených receptů na krémy do vánočního cukroví, které stojí za vyzkoušení.
Článek
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky Příprava vánočního cukroví není vzhledem k rostoucím cenám potřebných surovin vůbec levná záležitost. Jestliže máte na letošní vánoční svátky omezený finanční rozpočet, jistě se poohlížíte po receptech na vánoční cukroví, které zvládnete udělat za pár korun. Pro inspiraci přinášíme 4 recepty na levné vánoční cukroví, které navíc báječně chutná.
(89) Načíst více