Horoskop na 51. týden (19. 12. 2022 - 25. 12. 2022)

Týden utekl jako voda a máme tu zase pondělí. Co ti přinesou následující dny? Bude tento týden plný chaosu jako vždy před Vánoci? Nebo tě naopak čeká sváteční pohoda a těšení se? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou jsi ve skvělé formě. V práci se ti neskutečně daří a to především díky tvým komunikačním schopnostem. Každého svými argumenty odrovnáš, že si nedovolí říct ani slovo navíc. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Vánoční čas má pro tebe o to větší kouzlo, protože konečně po dlouhé době potkáš staré známé a kamarády. Zavzpomínáte na staré časy, dozvíte se, co je nového, a celkově si tento vzácný čas moc užijete. Letos tomu nebude jinak.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se na tebe sype práce ze všech stran. Nedovol, aby tě to úplně převálcovalo. Je potřeba tento čas také nějak vyvážit. Nezapomínej na čas strávený na čerstvém vzduchu. Vyraz na procházku a se správným doprovodem ti ani nebude zima.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Předvánoční přípravy budou letos docela záživné, ale tentokrát ti aspoň pomůžou tví blízcí. Bohužel to nebude úplně zadarmo, budou za to požadovat sladkou odměnu. Společně si přípravy užijete v rodinném duchu a budete krásně naladěni na svátky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Sice ses těšila na poklidný předvánoční čas, ale hromada práce, která se před tebou kupí, ti to značně komplikuje. Nedá se nic dělat, je potřeba zatnout zuby a ještě vydržet. Svátky už jsou za dveřmi.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou je toho na tebe poněkud moc. Jsi pořádně unavená a úplně bez energie. Nenakládej si toto na sebe tolik. Máš občas šílené přestavy, co všechno bys měla mít na Vánoce hotovo. Přitom to není vůbec potřeba, raději si trochu odpočiň.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden tě v práci vůbec nic nezastaví. Budeš plná sil a elánu. Práce ti půjde od ruky, jak už dlouho ne, a i kolegové budou za tvé nasazení rádi. Pokud jim podáš pomocnou ruku budou ti za to velmi vděční. A ty uděláš dobrý skutek.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S blížícím se koncem roku začínáš pomalu bilancovat, a ráda bys našla nějakou spřízněnou duši. Nevrhej se do toho po hlavě. Unáhlená rozhodnutí nepovedou k ničemu dobrému. Raději se soustřeď na sebe a věci, které ti dělají radost. Zbytek přijde časem.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Trochu jsi podcenila vánoční přípravy a nákupy dárků. Objednávky z e-shopů ti už asi nedorazí, tak budeš muset vyrazit na nákupy osobně. Raději si to všechno naplánuj, udělej si dopředu průzkum, a až potom vyraz do obchodů. Ušetří ti to spoustu času.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nebylo by od věci zeptat se rodičů a prarodičů, zda nepotřebují pomoct s nákupem nebo něco vyzvednout. Možná nechtějí nikoho zatěžovat, a tak se raději snaží zařídit si všechno sami. Za zeptání nic nedáš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Vánoční atmosféra tě naprosto pohltila. Všechny tvé myšlenky se teď upírají k nadcházejícím svátkům, a myslet na něco jiného se ti moc nedaří. Neměla bys ale zapomínat ani na své povinnosti. Jinak budeš koncem týdne velmi naříkat.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ještě tě čekají nějaké vánoční výdaje, ale financí není úplně nazbyt. Nenechej se unést krásnými dekoracemi a nazdobenými výlohami. Je potřeba myslet i na horší časy a raději si nechat nějakou rezervu.

Autor:
Publikováno: 19. 12. 2022 12:43 Nahlásit obsah