Kategorie Zima

Článek
Kdo zemře jako první? Tato hádanka prověří vaše schopnosti
Kdo zemře jako první? Tato hádanka prověří vaše schopnosti Dnes tu pro vás máme na první pohled velmi jednoduchou hádanku, ale opak je pravdou. Uhádnete, který z mužů na obrázku zemře jako první? Zatím se to podařilo jen asi 10 % lidí. Budete patřit mezi ně?
Článek
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi?
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi? Je pravdou, že pořádná zima plná sněhové nadílky jak ji známe z obrázků pana Lady, v našich končinách léta nebyla. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy byly Vánoce na sněhu. Jenže to se má prý letos změnit.
Článek
Jak připravit vaše tělo na podzim a zimu?
Jak připravit vaše tělo na podzim a zimu? Léto se pomalu ale jistě chystá předat svou vládu podzimu a zimě. Krásné letní noci i dny se změní v sychravá rána a mlžná odpoledne a vaše tělo se s tím bude muset vyrovnat. Máme pro vás několik užitečných rad, jak se na toto období připravit.
Článek
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů
Na internetu mu přezdívají "Ledový kluk". Příběh chlapce, který každý den chodí do školy 5 kilometrů Když mají děti psát ve škole nějakou písemku, ze strachu z ní jsou schopny i předstírat nemoc a simulovat. To ovšem není případ 10letého chlapce z Číny, který do své školy dochází dlouhých pět kilometrů a to každý den.
Článek
Nebojte se běhání ani v zimě
Nebojte se běhání ani v zimě Pro většinu lidí je pohled na běžce, který si to kluše zasněženou krajinou jen v tenké větrovce, naprosto nepředstavitelný. Co je tohle za blázna? Pro všechny takové a nejen pro ně je určen tento článek, který vás snad přesvědčí o tom, že běhání v zimě není úplná hloupost, a těm, které běh zimní krajinou láká, poradí, jak se s správně připravit.
Článek
Vyrobte si vlastní ozdoby na stromeček!
Vyrobte si vlastní ozdoby na stromeček! Vánoční atmosféra se každým dnem stupňuje a mnozí z nás již do svých pokojů staví vánoční stromečky. Zkuste si tento rok namísto obyčejných okoukaných ozdob vyrobit své vlastní!
Článek
Vezměte obyčejnou sklenici a vyrobte z ní dokonalou zimní dekoraci!
Vezměte obyčejnou sklenici a vyrobte z ní dokonalou zimní dekoraci! Jste milovníkem ručně dělaných dekorací? Jestli ano, rozhodně si zkuste vyrobit tuto ozdobu. Můžeme vám garantovat, že si ji oblíbíte. Je krásná, snadná na výrobu a navodí tu pravou zimní atmosféru ve vaší domácnosti.
Článek
S těmito kouzelnými vločkami se váš dům promění v zimní království
S těmito kouzelnými vločkami se váš dům promění v zimní království Zimní atmosféra má své nepopsatelné kouzlo, krásně zasněžená příroda, námraza na stromech, poletující třpytící se sníh. Bohužel venku to vypadá spíš na podzim, a proto si přiveďte alespoň náznak takové zimy do svých…
Článek
Čtenářka píše: 7 RTĚNEK PRO ZIMNÍ LÍČENÍ!
Čtenářka píše: 7 RTĚNEK PRO ZIMNÍ LÍČENÍ! Už žádné sladké růžové a broskvové, zima je ve znamení „temných“ sexy barev. Přináším Vám 7 rtěnek, které nesmí chybět ve vašem zimním líčení. Letos budete neodolatelně krásná.
(16) Načíst více