Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky

Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky Zdroj: Shutterstock.com

Řada z nás má v tuto chvíli vánoční dárky již nakoupené, a tak se pouští do jejich balení. Ovšem někdy to bývá tvrdý oříšek. Jak tedy rychle a jednoduše zabalit vánoční dárek, aby zároveň vypadal hezky na pohled? Vyzkoušejte trik profesionálů, kteří balí vánoční dárky na zakázku. Při balení začínají vždy na rohu balicího papíru.

Vánoční dárek vkusně zabalíte již za několik sekund

Že se balení vánočních dárků může stát velmi příjemnou záležitostí, která vás bude bavit? Pokud s tím nesouhlasíte, přestaňte balit dárky klasicky, ale inspirujte se následující vychytávkou. Jde o metodu balení dárků jako dopisní obálky, která vám půjde skvěle od ruky a díky které budete mít vánoční dárek vkusně zabalený již během několika sekund.

Zabalte vánoční dárky, jako byste lepili dopisní obálku

Jak tedy začít? Připravte si balicí papír, kousky lepicí pásky a nůžky. Dárek obdélníkového či čtvercového tvaru nebo dárek v krabičce položte na balicí papír tak, jako byste z něj chtěli vytvořit dopisní obálku.

Rychlé a snadné balení vánočních dárků v tomto případě začíná na rohu balicího papíru. Přetáhněte roh papíru přes krabici a upevněte jej izolepu. Následně pokračujte dalšími rohy a během chvíle budete mít hotovo. Všechny rohy balicího papíru by přitom měly být ve středu krabice.

Trik využijete i při balení dárků na poslední chvíli

Metoda balení vánočních dárků jako dopisní obálky je velmi jednoduchá. Přijde vám vhod i tehdy, když budete balit dárky na poslední chvíli. Vánoční dárek, který jste zabalili, zkuste následně oživit také mašlí, vkusnou vánoční ozdobou a také originální jmenovkou.

Pokud tedy tentokrát nechcete s balením vánočních dárků ztrácet čas, ovšem na druhou stranu si přejete mít dárečky elegantně zabalené, řiďte se krok za krokem následujícím videem. Najdete v něm přesný návod na rychlé balení vánočních dárků metodou dopisní obálky. Ve videu však můžete zhlédnout spoustu další inspirace.

Autor:
Publikováno: 16. 12. 2020 09:38 Nahlásit obsah