Kategorie Vánoční dárky

Článek
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!
Článek
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou Do redakce k nám dorazila kniha Plus jedna, která prošla několika rukama a s klidným srdcem ji můžeme doporučit - třeba jako vánoční dárek pro vás, vaše kamarády, známé či kolegy.
Článek
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky!
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky! Rok co rok je to to samé. Nákup vánočních dárků necháváme na poslední chvíli a poté zběsile pobíháme po obchodních centrech a kupujeme kdejakou zbytečnost. Vyhněte se letos dlouhým frontám a reklamním lákadlům. Nakupte chytře všechny své vánoční dárky online. Schází vám inspirace? Zabodujte letos u svých blízkých - vsaďte na jistotu voňavých dárků
Článek
Chystáte se nakupovat vánoční dárky přes internet? Čtěte!
Chystáte se nakupovat vánoční dárky přes internet? Čtěte! Češi objevili kouzlo nakupování na internetu a stále více jich nakupuje online nejen elektroniku, ale i oblečení, potřeby pro zvířata, potraviny a dárky. Právě vánoční dárky jsou aktuálně nejvyhledávanějším zbožím na českém internetu. Plánujete je na internetu letos nakoupit i vy? Tak čtěte dál.
Článek
Tipy na vánoční dárky pro maminku
Tipy na vánoční dárky pro maminku Posledně jsme vám přinesli několik dobrých tipů, co koupit Vašemu milému k Vánocům. Co ale další členové rodiny? Ani pro ně není jednoduché vymyslet ten zaručeně pravý vánoční dárek. Proto si tentokrát posvítíme na dárky pro maminku.