Kategorie Vánoční dárky

Článek
Vánoční dárky, které jsme dostávali za socialismu: Milovali jsme Mončičáky i retro sadu kadeřnice
Vánoční dárky, které jsme dostávali za socialismu: Milovali jsme Mončičáky i retro sadu kadeřnice Vzpomenete si na to, za kterého vánočního dárku jste měli jako děti největší radost? Pokud jste své první krůčky do života udělali ještě za socialismu, vaše dárky se jistě velmi lišily od těch, které nyní dostávají dnešní děti. Abyste si zavzpomínali, přinášíme vám ochutnávku hraček, které pod stromečkem běžně nacházely děti za minulého režimu.
Článek
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit Chodíte nakupovat vánoční dárky se svými dětmi? V tom případě jste určitě na vlastní kůži zakusili, že se tato činnost neobejde bez dětského zuřivého pláče. Ale nemusí to být tak být vždy. Až příště s dětmi vyrazíte na vánoční nákupy, vyzkoušejte trik americké maminky Kristiny Watts, která přišla na to, jak zabránit dětským scénám v obchodech.
Článek
Originální nápad na balení vánočních dárků: Vyzkoušejte zvířecí motivy ve skandinávském stylu
Originální nápad na balení vánočních dárků: Vyzkoušejte zvířecí motivy ve skandinávském stylu Už máte nakoupené všechny vánoční dárky? Potom jistě přemýšlíte nad tím, jakým způsobem je vkusně zabalit. Jestli chcete zajímavě okrášlit vánoční dárečky určené hlavně pro vaše děti, máme pro vás jeden zajímavý tip. Tím jsou vánoční dárky balené do zvířecích motivů, které momentálně patří k těm nejžhavějším trendům.
Článek
Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků
Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků Nákup vánočních dárků se v současnosti pro mnohé z nás stává velmi tvrdým oříškem, zvlášť když máme velmi širokou rodinu. Pořád však máte čas vyhnout se předvánočnímu shonu a ulevit tak nejen svým nervům, ale i peněžence. Řešením pro vás je stále oblíbenější obdarovávací hra Tajný Ježíšek. V čem spočívá její podstata?
Článek
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!
Článek
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou Do redakce k nám dorazila kniha Plus jedna, která prošla několika rukama a s klidným srdcem ji můžeme doporučit - třeba jako vánoční dárek pro vás, vaše kamarády, známé či kolegy.
Článek
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky!
Nakupte vánoční dárky chytře a užijte si pohodové svátky! Rok co rok je to to samé. Nákup vánočních dárků necháváme na poslední chvíli a poté zběsile pobíháme po obchodních centrech a kupujeme kdejakou zbytečnost. Vyhněte se letos dlouhým frontám a reklamním lákadlům. Nakupte chytře všechny své vánoční dárky online. Schází vám inspirace? Zabodujte letos u svých blízkých - vsaďte na jistotu voňavých dárků
Článek
Chystáte se nakupovat vánoční dárky přes internet? Čtěte!
Chystáte se nakupovat vánoční dárky přes internet? Čtěte! Češi objevili kouzlo nakupování na internetu a stále více jich nakupuje online nejen elektroniku, ale i oblečení, potřeby pro zvířata, potraviny a dárky. Právě vánoční dárky jsou aktuálně nejvyhledávanějším zbožím na českém internetu. Plánujete je na internetu letos nakoupit i vy? Tak čtěte dál.
(1) Načíst více