Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků

Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků Zdroj: Shutterstock.com

Nákup vánočních dárků se v současnosti pro mnohé z nás stává velmi tvrdým oříškem, zvlášť když máme velmi širokou rodinu. Pořád však máte čas vyhnout se předvánočnímu shonu a ulevit tak nejen svým nervům, ale i peněžence. Řešením pro vás je stále oblíbenější obdarovávací hra Tajný Ježíšek. V čem spočívá její podstata?

Obtěžuje vás nákup vánočních dárků? Zkuste Tajného Ježíška

Nakoupit vánoční dárky pro partnera, několik sourozenců, babičky, dědečky a případně i dospělé děti. Někdo to před Vánoci považuje za příjemnou věc, někdo ovšem za zbytečnou povinnost. Pokud vás nákup vánočních dárků spíše obtěžuje, není od věci, když si už nyní zahrajete se svými nejbližšími neobvyklou vánoční hru, které se přezdívá Tajný Ježíšek.

Zdroj: Shutterstock.com Tajný Ježíšek krok za krokem

Podstata Tajného Ježíška se stává stále oblíbenější i v českých rodinách. Využít ji můžete i v zaměstnání při obdarovávání svých kolegů. Jak tedy Tajný Ježíšek funguje?

Napište jméno každého člena své rodiny na samostatný lísteček. Všechny nadepsané lístečky následně vhoďte například do klobouku. Každý ze členů rodiny si vylosuje vždy jednu osobu, které koupí jeden vánoční dárek. Má přitom za úkol, aby byl vybraný dárek co nejosobnější. Jednotlivé osoby musejí při losování zachovat mlčenlivost. Navzájem si tedy nesmí říct, kdo koho vylosoval.

Zdroj: Shutterstock.com Během Štědrého večera začne ta pravá zábava

Vánoční obdarovávací hra Tajný Ježíšek se postupně zabydluje i v Česku. A to i vzhledem k tomu, že vám díky ní odpadá starost nakoupit hromady vánočních dárků pro každého člena rodiny a utratit tak nemalou finanční hotovost. Tajný Ježíšek navíc zaručuje tu pravou zábavu i na Vánoce. Čekání na Štědrý večer se pro vás stane opět napínavým dobrodružstvím tak jako v dobách vašeho dětství. Nikdy totiž nebudete předem vědět, co dostanete a od koho to bude.

Přešli jste na Tajného Ježíška také u vás doma? Nebo jste si zamilovali jiný typ vánoční obdarovávací hry? Podělte se s námi o své zkušenosti do komentářů.

Autor:
Publikováno: 22. 11. 2019 11:56 Nahlásit obsah