Kategorie Štědrý večer

Článek
Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků
Tajný Ježíšek: Zaveďte tuto obdarovávací hru i u vás doma, odpadne vám starost s nákupem vánočních dárků Nákup vánočních dárků se v současnosti pro mnohé z nás stává velmi tvrdým oříškem, zvlášť když máme velmi širokou rodinu. Pořád však máte čas vyhnout se předvánočnímu shonu a ulevit tak nejen svým nervům, ale i peněžence. Řešením pro vás je stále oblíbenější obdarovávací hra Tajný Ježíšek. V čem spočívá její podstata?
Článek
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole?
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole? Vánoční jídla ve světě jsou různorodá, na štědrovečerním stole se tak nemusíte setkat pouze s houbovým kubou, rybí polévkou nebo smaženým kaprem s bramborovým salátem. Zajímá vás, na jakých jídlech si o Vánocích pochutnávají třeba v Itálii, Španělsku, Řecku nebo ve Velké Británii? Tak čtěte dále!
Článek
10 vánočních jídel, aneb Vánoce ve světě
10 vánočních jídel, aneb Vánoce ve světě Když se řekne štědrovečerní pokrm, vybaví se nám náš český kapr a bramborový salát a potom možná americký nadívaný krocan. Víte ale, co se jí na Štědrý večer třeba v takové Venezuele? Pojďte si s námi udělat vánoční gastrologický výlet do nejrůznějších koutů světa.
Článek
Bramborový salát pětkrát jinak
Bramborový salát pětkrát jinak Ke štědrovečerní večeři neodmyslitelně patří smažený kapr s bramborovým salátem. Možná, že máte ten svůj osvědčený recept. Pokud jej ovšem letos plánujete obměnit, zkuste se inspirovat následujícími pěti variacemi bramborových salátů. Určitě si pochutnáte.