Vánoční svátky českých celebrit: Kdo nepekl cukroví a kdo slavil Štědrý večer ve velkém?

Vánoční svátky českých celebrit: Kdo nepekl cukroví a kdo slavil Štědrý večer ve velkém? Zdroj: Shutterstock

Vánoce 2021 jsou již za námi. Zajímá vás, jak si nejkrásnější svátky v roce užily některé české celebrity? Jak nasvědčují mnohé instagramové příspěvky, nejčastěji to bylo v kruhu rodinném. Kdo z českých známých tváří dodržuje na Vánoce speciální rodinný zvyk a kdo se otevřeně přiznal, že vůbec nepeče vánoční cukroví, ale pro příští rok se polepší?

Štědrý večer si v kruhu své rodiny vychutnala modelka Agáta Hanychová. Jak nasvědčuje její štědrovečerní selfie, které zveřejnila na Instagramu, u vánoční tabule usedla se svými dětmi, rodiči, babičkou i sourozenci. “Tak hezké Vánoce,” připsala Agáta ke sdílenému snímku.

Také zpěvačka Monika Absolonová strávila Vánoce v kruhu své milované rodiny. U štědrovečerní tabule zasedlo přesně osm stolovníků a držela se také speciální rodinná tradice.

“Krásné Vánoce vám všem, hodně zdraví, štěstí, lásky a klidu. P. S.: Klid u nás není nikdy a já to miluju. Nejstarší a nejmladší sedí vždy v čele - věkový rozdíl 91 let," uvedla Monika Absolonová na Instagramu.

To u Tomáše a Tamary Klusových bylo na Štědrý večer ještě rušněji. “Můj splněný sen, o kterém jsem snila 33 let… Být 24. 12. všichni spolu. Ježíšku, děkuju za splnění toho největšího daru všech darů. 18 kusů absolutní lásky,” okomentovala Tamara Klusová štědrovečerní snímek.

První Vánoce jako rodina strávili Martina Pártlová a Josef Vařeka se svou půlroční dcerkou Stellou, která se narodila letos v červnu. Zpěvačka a členka uskupení 3v1 se na Instagramu upřímně přiznala, že nepekla cukroví ani nedodržela tradice - ovšem přesto prožila ty nejkrásnější Vánoce v životě.

První Vánoce u nás s celou rodinou. S výzdobou jsem se jako každej rok nepřetrhla, cukroví nepekla, tradice nedodržela, a přesto to byly ty nejkrásnější Vánoce, co jsem kdy měla. Těším se, až to bude Stella víc vnímat, a pak přísahám Baču, že cukroví napeču, stromek bude až do stropu a aj Santu na střechu pořídím,” napsala Martina Pártlová.

Krásnou vánoční rodinnou fotku nezapomněla na Instagramu sdílet také kamarádka Martiny Pártlové a její parťačka z uskupení 3v1 Nikol Štíbrová. “Taaaak. Komplet. S lehkým zpožděníčkem, ale přece - Krásný Vánoce mějte, instarodino!” vzkázala svým sledujícím 26. prosince večer Nikol Štíbrová na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 27. 12. 2021 09:59 Nahlásit obsah