Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Orální sex podle horoskopu: Které znamení vám to udělá nejlíp?

Orální sex podle horoskopu: Které znamení vám to udělá nejlíp? Zdroj: Shutterstock

Říká se, že na orální sex musíte mít talent. Jestli dokonale ovládáte tuto techniku a dokážete svého partnera přivést až do nebe, ovlivňuje také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Dokážete svého partnera dokonale uspokojit pusou, nebo je s vámi nuda? Pokud patříte mezi následujících pět znamení, orální sex je vaší doméno číslo 1.

Váhy: Zažijete s nimi ten nejúžasnější orální sex

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak jste typ člověka, který si velmi rád užívá. Rádi ovšem potěšíte i svého partnera, který s vámi zažije ten nejúžasnější orální sex. Váhy jsou zkrátka v tom, co dělají, úžasně zběhlé. Svého partnera dostanou zkušeně svými ústy a jazykem až do sedmého nebe.

Panna: Přivede vás k nezapomenutelnému vrcholu

Panna se ráda soustředí na detaily a vždy se snaží dotáhnout věci do konce. A týká se to také orálního sexu. Panna s ním nepřestane, dokud nepodá ten nejlepší výkon. S tímto znamením tak máte jistotu, že vás přivede k nezapomenutelnému vrcholu.

Zdroj: Shutterstock Štír: Je nepředvídatelný a jde rychle na věc

Štír vám neposkytne takové potěšení jako Váhy nebo Panna, i tak to s ním bude stát za to. Toto znamení je nepředvídatelné a vášnivé a dokáže jít rychle na věc. Skvělý orální sex s ním zažijete naprosto kdekoli. Jen si pamatujte, že Štír nebere příliš ohledy na svého partnera, ale soustředí se spíš na svůj vlastní výkon.

Býk: Chce vás uspokojit víc než na 100 procent

Býk je ve své podstatě velmi ambiciózní znamení a chce podat ten nejlepší výkon, a to i při orálním sexu. Se zapojením své zručnosti a vytrvalosti vás bude chtít uspokojit víc než na 100 procent. Když vás bude Býk přivádět k nezapomenutelnému vrcholu, pro vaši maximální spokojenost je ochoten udělat cokoli. Nebrání se experimentům ani inovacím. 

Rak: Pusou vám dokáže, jak moc vás miluje

Prostřednictvím orálního sexu Rak svému partnerovi dokazuje, jak moc jej miluje. Pro Raka je charakteristické, že chce cítit lásku, rozdávat lásku a láskyplně se o druhé starat. Toto romantické znamení tak k orálnímu sexu přistupuje velmi pomalu, něžně a s lehkým náznakem vášně.

Autor:
Publikováno: 29. 9. 2022 14:07 Nahlásit obsah