Oznámení těhotenství Meghan Markle na svátek svatého Valentýna má hlubší význam. Souvisí s princeznou Dianou

Oznámení těhotenství Meghan Markle na svátek svatého Valentýna má hlubší význam. Souvisí s princeznou Dianou Zdroj: Instagram.com @meghan_update

Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan 14. února oznámili, že čekají druhé dítě. Aby toho nebylo málo, v současnosti se objevil nový překvapující detail, který se týká těhotenství Meghan Markle. Den, kdy Harry a Meghan zveřejnili radostnou zprávu, totiž přímo souvisí se zesnulou princeznou Dianou.

“Můžeme potvrdit, že Archie se stane velkým bráškou. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají obrovskou radost z toho, že čekají druhé dítě,” oznámil v neděli 14. února tiskový mluvčí Harryho a Meghan. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu přivítali na svět svého prvního potomka, synka Archieho, v květnu 2019. Velkým tajemství však stále zůstává, zda Meghan Markle nosí aktuálně pod srdcem holčičku, nebo chlapečka.

V každém případě na povrch vyplynul nový překvapující detail Meghanina těhotenství. Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan totiž veřejnosti oznámili příchod svého druhého potomka ve stejné datum, jako to před 37 lety udělali princezna Diana a princ Charles.

“Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli, že oznámení o druhém těhotenství zveřejní na Valentýna. V tento den roku 1984 se princezna Diana z Walesu objevila na titulní straně listu Daily Telegraph se zprávou, která informovala o jejím druhém těhotenství,” napsal na Twitter novinář Gareth Davies s tím, že následující den plnilo Dianino druhé těhotenství titulní stránky všech významných novin.

Tímto druhým dítětem princezny Diany a prince Charlese nebyl nikdo jiný než princ Harry. Harry a Meghan tak oznámením o radostném očekávání svého druhého dítěte provedli 14. února symbolické gesto, které je zároveň tichou vzpomínkou na zesnulou babičku, princeznu Dianu. Harry a Meghan však úmysl oznámit druhé těhotenství na toto symbolické datum nijak přímo nekomentovali.

Autor:
Publikováno: 18. 2. 2021 12:00 Nahlásit obsah