Last Minute MINT Market v sobotu v Ostravě

Last Minute MINT Market v sobotu v Ostravě Zdroj: mintmarket.cz

Ano, neobvyklá doba vyžaduje neobvyklá řešení, a tak se pořadatelé populárních trhů s nezávislým designem a módou rozhodli již jednou přesunutou akci uspořádat hned tento víkend. Sice hodně narychlo, ale nikoliv na úkor kvality.

Nakupte originální vánoční dárky nebo něco na sebe od šedesáti českých a slovenských tvůrců, kteří své stánky v Trojhalí Karolina rozbalí 5. 12. od 10 do 17h. Vstup je jako vždy zdarma, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

MINT Market Ostrava nabídne již podruhé nepřeberné množství módy, šperky, batohy, kabelky, boty, vychytávky pro děti, bio kosmetiku a další oblíbené autorské produkty. Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru a podpořit český nezávislý design. Trhy samozřejmě proběhnou za adekvátních hygienických opatření a prosíme také návštěvníky, aby se chovali zodpovědně.

Zdroj: mintmarket.cz MINT Market vznikl už před deseti lety v Brně, tehdy ještě pod názvem Factory Fashion Market. Během let se MINT Markety rozrostly do Prahy a dalších měst po celé České republice a staly se stabilní platformou pro malé české módní, designové a food značky. Nákupem na MINT Marketu nezískáváte jenom předmět, ale také dobrý pocit a mnohdy i trvalý vztah s prodejcem. „Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé,“ říká ředitel festivalu Zbyněk Hanko.

Zdroj: mintmarket.cz MINT Market Ostrava 2

sobota 5. prosince 2020

10.00 - 17.00

Trojhalí Karolina, Ostrava

https://www.mintmarket.cz/cs/trh/ostrava-2

https://www.facebook.com/events/2469329919845701/

https://www.facebook.com/mintmarket.cz

https://www.instagram.com/mintmarket.cz 

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2020 13:08 Nahlásit obsah