Monika Absolonová se rozešla s hokejistou Tomášem Hornou. Rozchod ohlásila na Prvního máje

Monika Absolonová se rozešla s hokejistou Tomášem Hornou. Rozchod ohlásila na Prvního máje Zdroj: Shutterstock

První máj je lásky čas. To v případě zpěvačky Moniky Absolonové bohužel letos neplatí. V tento den totiž na Instagramu ohlásila rozchod s otcem svých dětí, hokejistou Tomášem Hornou. V těžkém období Moniku podporují nejen její nejbližší, ale i kolegové z branže či fanoušci.

Zpěvačka Monika Absolonová zveřejnila na svém Instagramu status, které mnohé zaskočil a zároveň šokoval. Veřejně totiž ohlásila rozchod se svým snoubencem, hokejistou Tomášem Hornou. Není to tak dlouho, co spolu tvořili ještě šťastný pár a vychovávali své dva společné syny Tadeáše a Matouše.

“Je 1. máj, lásky čas, a moje dvě životní lásky mě políbily pod stromem. A protože nemám úplně energii něco tajit, tak bych vám chtěla říct, že jsme se s Tomášem rozešli… Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život…. A protože budeme vždycky především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, tak zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody. Jediné, co řeknu, že jich je, jak to bývá, víc. Tak nám, prosím, držte pěsti, ať je brzy zase dobře. Děkuju a opatrujte si svoji lásku,” napsala Monika Absolonová upřímně na svém instagramovém účtu.

Oblíbená zpěvačka ihned obdržela spoustu podpory od přátel, kamarádů, kolegů z branže i fanoušků. “Jsi silná! Na takové rozhodnutí… to nedokáže každá žena. Přeju vám všem, aby jste byť i vzdáleně bez přítomnosti zachovali pocit lásky,” vyjádřila Monice Absolonové podporu ředitelka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová. 

“To je mi moc líto, držte se, Moni… Myslím na Tebe,” vzkázala zase zpěvačka Leona Machálková. “Milá moje, objímám na dálku, jak nejlíp umím a posílám pusu. A jsem tu, kdyby bylo potřeba,” přidala se na Instagramu k podpoře také moderátorka Daniela Písařovicová.

Zpěvačka Monika Absolonová a hokejista Tomáš Horna tvořili pár 7 let. Seznámili se v době, kdy byl Tomáš ještě ženatý, kvůli Monice se však rozvedl. V roce 2015 se jim narodil syn Tadeáš a v roce 2018 další syn Matouš. Monika Absolonová a Tomáš Horna byli zasnoubení. Místo svatby však přišel rozchod, který zpěvačka veřejně oznámila na sociálních sítích v sobotu 1. května 2021.

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2021 09:21 Nahlásit obsah