Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka

Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka Zdroj: Instagram.com @stibrovicnikolka

Influencerka a herečka Nikol Štíbrová je podruhé těhotná. Spousta lidí si láme hlavu nad tím, zda svému synkovi Mathiasovi pořídí sestřičku, nebo bratříčka. Tato hvězda 3v1 pohlaví svého druhého dítěte prozradila svým fanouškům na Instagramu. Co myslíte, čeká Nikol Štíbrová holčičku, nebo to bude zase kluk?

Koncem roku 2020 napsala Nikol Štíbrová na svůj Instagram krásnou novinku. Svým fanouškům oznámila, že je podruhé těhotná. Otcem jejího druhého dítěte je její partner Petr Leitgeb. Nikol Štíbrová je již hrdou maminkou syna Mathiase, kterého má s bývalým partnerem Martinem Kynclem.

Malý Mathias tak bude mít brzy sourozence. Zajímá vás, jestli to bude holka, nebo kluk? Nikol Štíbrová, která patří v současnosti k nejúspěšnějším českým influencerkám, si tuto informaci ještě loni v prosinci nechávala pro sebe.

“Jo! Ještě něco jsme si letos upekli… ale to bych nechala ještě chvíli odležet :),” prozradila Nikol Štíbrová své těhotenství na vánoční fotce. Své fanoušky však ohledně pohlaví svého druhého dítěte velmi napínala.

“Takovej ten den, kdy se dozvíte, že budete mít doma chlapy tři,” napsala těhotná Nikol Štíbrová 4. února na svém Instagramu. Následně ji všichni sledující zavalili obrovskými gratulacemi. Chlapeček, kterého hvězda 3v1 čeká s partnerem Petrem Leitgebem, se má narodit letos v červnu. Nikolin syn Mathias se tak brzy dočká bratříčka.

Autor:
Publikováno: 8. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah