Kategorie Influencerka

Článek
Když se influencerka uviděla na vánoční fotce, zůstala v šoku. Po 12 měsících váží o 30 kilogramů méně a je z ní kočka
Když se influencerka uviděla na vánoční fotce, zůstala v šoku. Po 12 měsících váží o 30 kilogramů méně a je z ní kočka K vánočním svátkům patří hory jídla a přibírání na váze. To britská influencerka Sadie Sjogren se naopak o loňských Vánocích rozhodla, že půjde do sebe a začne hubnout. Její úsilí odstartovala vánoční fotka, na níž se tato 26letá žena sama sobě vůbec nelíbila. A jak je na tom Sadie Sjogren po 1 roce hubnutí? Shodila neuvěřitelných 30 kilogramů.
Článek
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem
Londýnská kráska Danielle Gratton prošla obrovskou proměnou. Neuvěříte, že byla chlapcem Když si prohlédnete Instagram britské influencerky Danielle Gratton, řeknete si, že jde o nádhernou ženu. Na fotkách z dětství byste ji ale rozhodně nepoznali. Tato 21letá sexy žena, která poutá pozornost, kdekoliv se objeví, totiž byla kdysi chlapcem. Že je jiná, si uvědomila ve svých 10 letech, odkdy začala procházet postupnou změnou pohlaví.
Článek
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.
Článek
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou
Influencerka si první šediny našla už v pubertě. Dnes má 31 let a její vlasy vás dostanou Také vás trápí, když si najdete šedivý vlas? Své by vám o tom mohla vyprávět 31letá influencerka Pip, která začala šedivět v pouhých 12 letech. Ze svých šedivých vlasů měla dlouho mindrák, proto se je snažila maskovat barvením. Nakonec si řekla dost a ze svého nedostatku udělala přednost. A jaký je výsledek?
Článek
Matka šla na rodičovskou schůzku. Vyhodili ji kvůli nevhodnému oblečení
Matka šla na rodičovskou schůzku. Vyhodili ji kvůli nevhodnému oblečení Atraktivní kolumbijská maminka Isabel Castro ani v nejhorším snu nečekala, co ji potká, když zavítá na rodičovskou schůzku do synovy školy. Do areálu školního zařízení se vůbec nedostala. Když personál školy spatřil její outfit, okamžitě ji poslal domů, aby se převlékla. Také si myslíte, že bylo její oblečení na rodičovskou schůzku nevhodné?
Článek
Influencerka zhubla 145 kilogramů. Fotky jejího těla s převislou kůží jsou jen pro silné povahy
Influencerka zhubla 145 kilogramů. Fotky jejího těla s převislou kůží jsou jen pro silné povahy Hvězda Instagramu Lexi Reedová odstartovala svou cestu za krásným tělem v roce 2016. Tehdy vážila 219 kilogramů a těžká obezita jí přirozeně neumožňovala normálně fungovat. Za pouhé dva roky tato žena zhubla neuvěřitelných 145 kilogramů. Jako památka na extrémní obezitu jí však zůstaly kilogramy převislé kůže.
Článek
Týnuš Třešničková se rozešla s Ladislavem Biseniusem. Její expartner ji obvinil z nevěry
Týnuš Třešničková se rozešla s Ladislavem Biseniusem. Její expartner ji obvinil z nevěry Youtuberka Týnuš Třešničková a Ladislav Bisenius spolu tři měsíce tvořili krásný pár, který je však již minulostí. O rozchodu jako první informoval na Instagramu movitý podnikatel. Jak na jeho slova, která byla vesměs negativní, reagovala Týnuš Třešničková? Smazáním společné fotky.
Článek
Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka
Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka Influencerka a herečka Nikol Štíbrová je podruhé těhotná. Spousta lidí si láme hlavu nad tím, zda svému synkovi Mathiasovi pořídí sestřičku, nebo bratříčka. Tato hvězda 3v1 pohlaví svého druhého dítěte prozradila svým fanouškům na Instagramu. Co myslíte, čeká Nikol Štíbrová holčičku, nebo to bude zase kluk?
Článek
Hvězda reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková strávila luxusní dovolenou v Keni. Snídala spolu s žirafami
Hvězda reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková strávila luxusní dovolenou v Keni. Snídala spolu s žirafami Zuzana Plačková patří k nejúspěšnějším slovenským influencerkám. 29letá Slovenka, která se proslavila účastí v reality show Hotel Paradise, si ještě před pár dny užívala luxusu v Keni. Podívejte se, jak si vychutnala pobyt v přepychovém kempu, kde snídala spolu s žirafami.
(1) Načíst více