Kategorie Influencerka

Článek
Týnuš Třešničková se chce zbavit jizev po popálení. Na těle a tváři ukázala stovky bolestivých vpichů
Týnuš Třešničková se chce zbavit jizev po popálení. Na těle a tváři ukázala stovky bolestivých vpichů Influencerka Týnuš Třešničková utrpěla v roce 2018 v tureckém hotelu během ohňové show vážné popáleniny celého těla. Po této tragické události je její tělo poznamenané jizvami a Týnuš dělá všechno pro to, aby je co nejvíce zjemnila. Jak ale ukázala na Instagramu, některé procedury, které podstupuje, jsou velmi bolestivé.
Článek
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.
Článek
Influencerka za peníze testuje věrnost zadaných mužů. Najímají si ji ženy, které pochybují o svých partnerech
Influencerka za peníze testuje věrnost zadaných mužů. Najímají si ji ženy, které pochybují o svých partnerech Influencerka Carolina Lekker má velmi neobvyklé povolání, které jí ale perfektně vynáší. Věnuje se testování věrnosti. Za peníze si ji najímají ženy, které chtějí otestovat věrnost svého partnera.
Článek
Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není
Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není Fitness influencerka Jade Davis odhaluje na Instagramu pravou realitu hubnutí. Má za sebou náročnou cestu a díky dřině a odpírání zhubla neuvěřitelných 89 kilogramů. Se svým tělem však spokojená není. Po extrémním hubnutí jí na těle zůstaly vrstvy nevzhledné povislé kůže.
Článek
Influencerka vypadá úplně stejně jako Jim Carrey. Lidé ji považují za hercovu dceru
Influencerka vypadá úplně stejně jako Jim Carrey. Lidé ji považují za hercovu dceru Americkou influencerku Heather Shaw, která boduje na TikToku, lidé často považují za příbuznou hollywoodského herce Jima Carreyho, nebo dokonce za jeho dceru. A není divu. Tiktokerka je slavnému komikovi navlas podobná, i když nemají vůbec společné geny. Stačí se podívat na některá videa s Heather Shaw a budete žasnout.
Článek
Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla
Influencerka si na vánoční večírek vzala vulgární outfit. Šéf ji poslal domů, aby se převlékla Máte za sebou vánoční večírek? V tom případě jistě souhlasíte s tím, že někteří kolegové se dokážou při této příležitosti pořádně odvázat. Své by o tom mohla vyprávět britská influencerka Katie, která se na vánočním večírku ukázala až v příliš odvážném modelu. Způsobila všeobecné pohoršení a šéf ji raději poslal domů, aby se převlékla.
Článek
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila Štědrý večer pomalu klepe na dveře. Aby rodiče věděli, co koupit dětem k Vánocům, nechávají často své ratolesti psát dopis pro Ježíška nebo rovnou ucelený seznam vánočních přání. U této příležitosti sdílela australská influencerka Roxa Jacenko seznam dárků, které chce její dcera pod stromeček. A pořádně tím rozbouřila vody Instagramu.
Článek
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou
Nejmenší žena světa má pouhých 63 centimetrů. 28letá Jyoti Amge je díky tomu žádanou herečkou i celebritou Nejmenší žena světa, 28letá Jyoti Amge z Indie, měří pouhých 62,8 centimetrů. Díky své jedinečné výšce je držitelkou dvou Guinessových rekordů, patří mezi žádané herečky a celebrity a ve své rodné zemi je považována za bohyni. Za její nízký vzrůst může dědičné onemocnění achondroplazie, které je přezdívané jako trpaslictví.
Článek
Jablečný koláč podle Mariany Prachařové: Tento chutný, zdravý a jednoduchý recept zvládne každý
Jablečný koláč podle Mariany Prachařové: Tento chutný, zdravý a jednoduchý recept zvládne každý K podzimu patří jablečný koláč, který si můžete upéct na spoustu způsobů. Při přípravě této báječné podzimní pochoutky se můžete inspirovat receptem na jablečný koláč podle Mariany Prachařové. Tento recept je nejen rychlý a snadný na přípravu, ale zároveň chutný a zdravý. Upečte si jej a nebudete litovat.
(22) Načíst více