Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky

Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky Zdroj: Shutterstock

Influencerka Isabel Salas pořádně šokovala své sledující na TikToku. Otevřeně totiž přiznala, že její otec je zároveň také její gynekolog. Ze své nedávné gynekologické prohlídky dokonce natočila video, které následně sdílela na sociálních sítích.

Pro influencerku Isabel Salas je naprosto normální záležitostí, že její otec je zároveň také její gynekolog. Právě proto nechápe, že toto spojení dokáže ostatní tolik šokovat a pohoršovat.

Isabel na svém TikToku sdílela video ze své nedávné gynekologické prohlídky. Na tomto videu můžete vidět jejího otce, který sedí za stolem v gynekologické ordinaci. Isabel Salas následně sdílí se svými sledujícími také výsledky svého vyšetření.

“Když vám váš gynekolog - který je zároveň vaším otcem - udělá běžnou preventivní prohlídku a zjistí, že vás váš partner podvádí,” doplnila influencerka své video ještě více šokujícím popiskem.

Její sledující pod videem zajímalo, co její otec coby gynekolog konkrétně odhalil. Isabel jim vysvětlila, že trpěla opakující se infekcí.

Video se svým otcem-gynekologem, které Isabel Salas sdílela na své tiktokovém účtu, v lidech vyvolalo velmi rozporuplné reakce. Většina z nich byla šokována, pobouřena a zaskočena. Tito lidé se navíc shodli na tom, že tento lékařský přístup je značně neprofesionální.

Sledující se rovněž influencerky Isabel ptali, zda si myslí, že je vůbec vhodné, aby otec zkoumal vlastní dceru tímto až příliš intimním způsobem. Influencerka však očividně kritiku ostatních vůbec neřeší a rozhodně nehodlá svého stávajícího ošetřujícího gynekologa jakkoliv měnit.

Zdroj: Brightside.me, Tiktok.com/@isabelsalasv
Autor:
Publikováno: 11. 10. 2023 09:34 Nahlásit obsah