Kategorie Otec a dcera

Článek
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky Influencerka Isabel Salas pořádně šokovala své sledující na TikToku. Otevřeně totiž přiznala, že její otec je zároveň také její gynekolog. Ze své nedávné gynekologické prohlídky dokonce natočila video, které následně sdílela na sociálních sítích.
Článek
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy Smrt mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších zasáhla celé Česko. Bohužel podobný případ se před pár dny stal i v Polsku. Ve čtvrtek 5. ledna 2023 bylo vyhlášeno pátrání po 37letém muži a jeho 3leté dceři, kteří se ztratili v oblasti Lublinského vojvodství. O den později byli nalezeni v lese mrtví, vyšetřovatelé mluví o rozšířené sebevraždě.
Článek
Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo
Leoš Mareš učí svou dceru Alex fandit sešívaným. Jejich nadšení však tentokrát fotbalové Slavii nepomohlo Leoš Mareš vychovává ze své několikaměsíční dcerky Alex fotbalovou fanynku. Hvězdný moderátor před pár dny zveřejnil na svém instagramovém profilu fotku, na které má oblečený sešívaný slavistický dres a fandí během utkání svému oblíbenému fotbalovému týmu. I malá Alex se snažila a fandění svého táty věrně napodobovala.
Článek
Mahulena Bočanová ukázala své rodiče. Je neskutečně podobná na svého tátu
Mahulena Bočanová ukázala své rodiče. Je neskutečně podobná na svého tátu Herečka Mahulena Bočanová zapátrala v rodinném archivu a na svém instagramovém účtu ukázala své rodiče. A to jak krásnou maminku, tak charismatického tatínka, kterému jako by z oka vypadla. Podívejte se, že je podoba Mahuleny Bočanové a jejího táty Jana Bočana opravdu neskutečná.
Článek
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii Babyboom mezi českými celebritami pokračuje i nadále. Novopečeným tatínkem se stal také herec a režisér Jakub Štáfek. Sympatickému třicátníkovi a jeho snoubence Dominice Doležalové se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Olívie.
Článek
Dcery dostanou do vínku krásu, synové potíže se srdcem. Pět znaků, které dědíme po tatínkovi
Dcery dostanou do vínku krásu, synové potíže se srdcem. Pět znaků, které dědíme po tatínkovi Na ženy se odjakživa nahlíží jako na nositelky a dárkyně života. S rozvojem znalostí reprodukce se ale postupem času zjistilo, že na vzniku potomka se muž podílí, alespoň co se genů týče, do stejné míry jako žena. Lidská genetická výbava je totiž složená z celkem 46 chromozomů a z toho polovina pochází od otce. Které naše znaky pochází od tatínka?