Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii

Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii Zdroj: Shutterstock

Babyboom mezi českými celebritami pokračuje i nadále. Novopečeným tatínkem se stal také herec a režisér Jakub Štáfek. Sympatickému třicátníkovi a jeho snoubence Dominice Doležalové se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Olívie.

Že se Jakub Štáfek stane tatínkem, informoval veřejně již o loňských Vánocích. Oblíbený herec známý ze seriálů Ulice, Specialisté nebo Vyšehrad se svého prvního potomka dočkal ve čtvrtek 8. dubna.

Snoubenka Dominika Doležalová Jakubovi porodila nádhernou dceru, která dostala krásné a netradiční jméno. Prvorozená holčička Jakuba Štáfka se jmenuje Olívie.

Jakub a Dominika se seznámili zhruba před čtyřmi lety v době, kdy Dominika dělala maskérku v seriálu Specialisté. Právě v tomto televizním počinu hrál Jakub Štáfek jednu z hlavních rolí. 

Počáteční rande přerostlo ve vážný vztah, který směřoval až k zasnoubení. Nyní jsou Jakub a Dominika čerstvými rodiči malé Olívie, která jim určitě dělá jednu velkou radost.

Tato holčička však není jediným přírůstkem do Jakubovy rodiny. Před dvěma měsíci se novopečenou maminkou stala také Jakubova sestra Denisa, která na svět rovněž přivedla holčičku.

“Je to až neuvěřitelný jak ten čas letí a jak nás každým dnem posouvá úplně na jinou metu. Oba jsme během dvou měsíců dostali ten nejlepší titul na světě. Jsme ale nejen rodiči, oba jsme si vzájemně věnovali i tituly: strejda a teta. Tohle, kdybychom plánovali, tak to nevyjde. Těším se na to všechno společný!” napsala Denisa Štáfková na Instagram a připojila sourozeneckou fotku i s malými miminky. 

Autor:
Publikováno: 13. 4. 2021 09:20 Nahlásit obsah