Kategorie herec

Článek
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu V neděli 5. května 2024 zemřel ve věku 79 let známý anglický herec Bernard Hill. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v oscarovém filmu Titanic a trilogii Pán prstenů. O jeho úmrtí informovala britská televizní stanice BBC.
Článek
Standa Liška z Big Brothera chce být herec: Mám vlohy na přihlouplou komedii, tvrdí
Standa Liška z Big Brothera chce být herec: Mám vlohy na přihlouplou komedii, tvrdí Ještě ve studiu Big Brothera se Standa Liška zmínil o tom, že by chtěl být herec. Své herecké ambice blíže nastínil v bonusovém díle po závěru této reality show. Standa si o sobě myslí, že má k herectví vlohy a že by se rozhodně uplatnil v komediálních rolích. Souhlasíte s jeho názorem?
Článek
Zemřela hvězda z Gibsonova trháku Umučení Krista. Herci Hristo Jivkovi bylo pouhých 48 let
Zemřela hvězda z Gibsonova trháku Umučení Krista. Herci Hristo Jivkovi bylo pouhých 48 let V roce 2004 vstoupil do kin kultovní film Umučení Krista, který režíroval Mel Gibson. Právě v tomto hvězdném trháku na sebe celosvětově upozornil bulharský herec Hristo Jivkov. Bohužel tento talentovaný muž v sobotu 1. dubna 2023 prohrál svůj dlouhý boj s rakovinou, které podlehl ve věku pouhých 48 let.
Článek
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem
Jak dnes vypadá Cody z Kroku za Krokem? Změnil se na svalnatého a potetovaného drsňáka s plnovousem V 90. letech 20. století vznikl oblíbený americký seriál Krok za krokem, který se na českých televizních obrazovkách vysílá dodnes. K nejoblíbenějším postavám patřil pohledný, dobrosrdečný a mírně přitroublý mladík Cody Lambert, kterého ztvárnil herec Sasha Mitchell. Neuvěříte, jak tento fešák vypadá v současnosti.
Článek
Zemřel Sam Hawkens z Vinnetoua. Německému herci Ralfu Wolterovi bylo 95 let
Zemřel Sam Hawkens z Vinnetoua. Německému herci Ralfu Wolterovi bylo 95 let Milovníky legendárních filmů o Vinnetouovi zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 95 let v pátek 14. října 2022 zemřel německý herec Ralf Wolter, který ve zfilmovaných mayovkách ztvárnil postavu Sama Hawkense. O smrti slavného herce informovala agentura DPA s odvoláním na Wolterovu manželku.
Článek
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii
Herec Jakub Štáfek je tátou. Snoubenka Dominika mu porodila dceru Olívii Babyboom mezi českými celebritami pokračuje i nadále. Novopečeným tatínkem se stal také herec a režisér Jakub Štáfek. Sympatickému třicátníkovi a jeho snoubence Dominice Doležalové se narodila krásná a zdravá holčička, která dostala jméno Olívie.
Článek
Další hollywoodská hvězda zemřela. Známý herec ukončil život skokem z 27. patra
Další hollywoodská hvězda zemřela. Známý herec ukončil život skokem z 27. patra Hollywood opět truchlí, známý herec spáchal v pondělí 22. června sebevraždu skokem z 27. patra svého bytu. Fanoušci i celý filmový svět jsou v šoku a soucítí s hercovou rodinou.
Článek
Hollywood se rozloučil s oblíbeným hercem. Prohrál svůj boj s rakovinou
Hollywood se rozloučil s oblíbeným hercem. Prohrál svůj boj s rakovinou Když před rokem diagnostikovali známému hollywoodskému herci Samu Lloydovi rakovinu plic, všichni jeho fanoušci doufali, že nemoc zvládne. On však svůj boj ve svých 56 letech se zákeřnou nemocí prohrál.