Další hollywoodská hvězda zemřela. Známý herec ukončil život skokem z 27. patra

Další hollywoodská hvězda zemřela. Známý herec ukončil život skokem z 27. patra Zdroj: celebritycovernews.com

Hollywood opět truchlí, známý herec spáchal v pondělí 22. června sebevraždu skokem z 27. patra svého bytu. Fanoušci i celý filmový svět jsou v šoku a soucítí s hercovou rodinou.

Producent a filantrop Steve Bing, kterému bylo 55 let, přítel herečky Elizabeth Hurleyové, se kterou má syna Damiana, neunesl nečinnost a izolaci. Podle svědectví kolegů a přátel trpěl velkou depresí způsobenou dlouhou izolací v karanténě kvůli koronaviru.

Deprese míval i před karanténou, ale práce a stálý kolotoč filmování mu dával motivaci jít dál a na své problémy nemyslet.

Zdroj: celebritycovernews.com Jako producent je podepsán pod filmem Sejměte Cartera z roku 2000, v roce 2003 byl spoluautorem scénáře filmu Klokan Jack, rok poté financoval pohádku Polární Expres a v roce 2008 to byl dokument Rolling Stones.

Bing byl znám jako milovník krásných a úspěšných žen. Kromě již zmíněné Elizabeth měl vztah i s bývalou tenistkou Lisou Bonderovou, se kterou má dceru Kiru. Jeho láskou byla třeba i Sharon Stone, Uma Thurman, Farrah Fawcett, Naomi Cambell a také několik modelek z magazínu Playboy.

Autor:
Publikováno: 30. 6. 2020 11:07 Nahlásit obsah