Kategorie Sebevražda

Článek
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let
Známý polský youtuber spáchal sebevraždu skokem z 12. patra. Bylo mu 35 let Polská média zveřejnila 18. července 2023 velmi smutnou zprávu. Podle jejich informací vyskočil z 12. patra výškového domu známý polský youtuber Rafal Górecki, který vystupoval pod pseudonymem Ravgor. Známý online tvůrce zemřel ve věku pouhých 35 let.
Článek
Cvičebnice české gramatiky pro 3. třídu děsí nevěrou a sebevraždou. Pokud jsou autoři na hlavu, co na to redaktoři? ptá se Líný učitel
Cvičebnice české gramatiky pro 3. třídu děsí nevěrou a sebevraždou. Pokud jsou autoři na hlavu, co na to redaktoři? ptá se Líný učitel Setkali jste se na základní škole s učebnicí, pracovním sešitem nebo cvičebnicí, nad jejichž obsahem jste kroutili hlavou? Na jeden z těchto studijních materiálů na své facebookové stránce poukázal Líný učitel alias Robert Čapek. Jde o cvičebnici české gramatiky pro 3. třídu, ve které se v úkolu na vyjmenovaná slova po L píše o nevěře a sebevraždě.
Článek
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi Zpěvačka a finalistka druhé řady SuperStar Alžběta Kolečkářová prožívá osobní tragédii. Její přítel Marcel dobrovolně odešel z tohoto světa. Alžběta tak zůstala nečekaně sama s dvěma malými dětmi, kterým je pouhých dva a pět let.
Článek
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku Bývalý soutěžící pěvecké show Superstar Jozef Rakyta je po smrti. V pondělí 6. března 2023 spáchal tento talentovaný rodák ze slovenské Prievidze sebevraždu. Chvíli před tím, než si sáhl na život, zveřejnil na Facebooku status, ze kterého mrazí.
Článek
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy
Rodinná tragédie podobná krkonošskému případu otřásla Polskem. Táta zmizel s 3letou dcerou, policie pracuje s verzí rozšířené sebevraždy Smrt mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších zasáhla celé Česko. Bohužel podobný případ se před pár dny stal i v Polsku. Ve čtvrtek 5. ledna 2023 bylo vyhlášeno pátrání po 37letém muži a jeho 3leté dceři, kteří se ztratili v oblasti Lublinského vojvodství. O den později byli nalezeni v lese mrtví, vyšetřovatelé mluví o rozšířené sebevraždě.
Článek
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala Tragická smrt 40leté mámy a jejího 3letého synka v Krkonoších zasáhla celé Česko. Názor na celou věc má také Eva Burešová, která se o celé tragédii rozepsala na svém Instagramu. Herečka vzkázala lidem, kteří chtějí odejít, aby na onen svět nebrali svoje děti.
Článek
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu Velmi smutnou dohru má úmrtí 40leté mámy Jany a jejího 3letého synka Adámka v Krkonoších, jejichž těla byla nalezena v oblasti Růžové hory v pondělí 2. ledna 2023. Policisté na svém oficiálním twitterovém účtu oznámili, že v tomto případě vyšetřují podezření z vraždy a sebevraždy.
Článek
Jak poznat, že náš přítel nebo člen rodiny přemýšlí o sebevraždě?
Jak poznat, že náš přítel nebo člen rodiny přemýšlí o sebevraždě? Každý z nás je jiný, a tak je pochopitelné, že každý z nás vnímá tu stejnou věc odlišným způsobem. Co může být pro někoho naprosto neodmyslitelné, pro jiného je to jedná z možností, jak uniknout svým starostem.
Článek
Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání
Sebevražda ve Výměně manželek: Policie obvinila člena televizního štábu z vydírání Snad všechny z nás zaskočila sebevražda 42letého policisty Stanislava, který se oběsil během natáčení televizní reality show Výměna manželek. Tento případ má nečekanou dohru. Jak objasnili policisté, muž se stal obětí vydírání jedním ze členů televizního štábu, konkrétně kameramanem.
(3) Načíst více