Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi

Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka a finalistka druhé řady SuperStar Alžběta Kolečkářová prožívá osobní tragédii. Její přítel Marcel dobrovolně odešel z tohoto světa. Alžběta tak zůstala nečekaně sama s dvěma malými dětmi, kterým je pouhých dva a pět let.

30letá Alžběta Kolečkářová zažívá v osobním životě doslova noční můru. Její milovaný přítel totiž spáchal sebevraždu. O této smutné události informovala zpěvačka širokou veřejnost přímo na svém Instagramu.

“S bolestí v srdci vám chci oznámit, že opustil tento svět náš milovaný Marcel. Bohužel, život občas přichystá události, které neovlivní ani žádná duše a ani žádná vyšší síla. Věřím, že našel svůj klid a mír v duši. Tímto všechny uctivě prosím o zachování piety a respektu vůči celé rodině. Bude to nelehké období, se kterým se musíme vypořádat a načerpat síly. Vážím si vašeho soucitu a plánované koncerty rušit nebudu, protože právě naše cíle a sny jsou to, co nás drží nad vodou. Nevzdávejte se jich za žádnou cenu. Zároveň cítím, že tento příspěvek chci sdílet, abych předešla veškerým nepříjemnostem a šíření jakýchkoliv smyšlených zpráv ze stran médií, kterých se nechci účastnit. S láskou budeme vzpomínat jen v dobrém. Rest in peace my love,” napsala Alžběta Kolečkářová na sociálních sítích.

Zpěvačka a finalistka druhé řady SuperStar Alžběta Kolečkářová tak zůstala náhle sama s dvěma malými syny. A to s pětiletým Louisem a dvouletým Lennym.

„Zanechal po sobě nejen zarmoucenou partnerku a rodinu, ale především dvě malé děti, jejichž matkou samoživitelkou se Alžběta ze dne na den stala,“ informoval zpěvaččin manažer Milan Papežík. Po smrti svého přítele se chce zpěvačka hlavně naplno věnovat hudbě, ve které nachází útěchu. Právě koncertování jí pomůže alespoň trochu zapomenout.

„Z úcty k fanouškům a pořadatelům nebude Alžběta s kapelou rušit žádné koncerty a všechny akce se odehrají dle původního plánu. První vystoupení této sezony se uskuteční 30. 4. na Korunní pevnůstce v Olomouci. Alžběta však potřebuje do té doby nabrat sílu a vypořádat se s touto nelehkou životní situací,” dodal manažer závěrem.

Zdroj: Instagram.com/alzbeta_koleckarova, Blesk.cz

Autor:
Publikováno: 17. 4. 2023 13:30 Nahlásit obsah