Kategorie SuperStar

Článek
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi
Přítel SuperStar Alžběty Kolečkářové spáchal sebevraždu. Zpěvačka zůstala sama s dvěma dětmi Zpěvačka a finalistka druhé řady SuperStar Alžběta Kolečkářová prožívá osobní tragédii. Její přítel Marcel dobrovolně odešel z tohoto světa. Alžběta tak zůstala nečekaně sama s dvěma malými dětmi, kterým je pouhých dva a pět let.
Článek
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku Bývalý soutěžící pěvecké show Superstar Jozef Rakyta je po smrti. V pondělí 6. března 2023 spáchal tento talentovaný rodák ze slovenské Prievidze sebevraždu. Chvíli před tím, než si sáhl na život, zveřejnil na Facebooku status, ze kterého mrazí.
Článek
Vítěz SuperStar 2021 Adam Pavlovčin se může pochlubit slavnou sestrou. Znáte ji?
Vítěz SuperStar 2021 Adam Pavlovčin se může pochlubit slavnou sestrou. Znáte ji? Vítězem nejnovější řady československé SuperStar se v neděli 19. prosince stal 26letý Adam Pavlovčin ze Slovenska. Nutno podotknout, že tento talentovaný mladý muž pochází z umělecké rodiny. Může se totiž pochlubit slavnou starší sestrou Radkou, která působí jako herečka i jako zpěvačka.
Článek
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě?
Odstartovala castingová kola Superstar. Kdo letos kromě Moniky Bagárové a Patricie Pagáčové bude v hvězdné porotě? Oblíbená pěvecká soutěž Superstar se letos na podzim opět vrací na televizní obrazovky. V současné době odstartovala první castingová kola. Zajímá vás, kdo v letošním roce usedne v hvězdné porotě? Žádnou změnu rozhodně nečekejte. Budou to Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera, Marián Čekovský a Leoš Mareš.
Článek
Kdy přestat kojit? Tato otázka zajímá i Moniku Bagárovou, která uvažuje o odstavení dcerky Ruminky
Kdy přestat kojit? Tato otázka zajímá i Moniku Bagárovou, která uvažuje o odstavení dcerky Ruminky V jakém věku je nejlepší odstavit miminko? Přesně to vrtá hlavou mamince Monice Bagárové, která se na Instagramu svěřila fanouškům, že svou roční Ruminku stále kojí. Oblíbená zpěvačka si je vědoma toho, že v mateřském mléce předává své holčičce to nejlepší. Přesto ví, že se odstavení Rumie za nějaký čas rozhodně nevyhne.
Článek
Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska
Neuvěřitelná proměna: Z mladičké Šárky Vaňkové je sexy svůdná kráska V první řadě pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se teprve šestnáctiletá Šárka Vaňková utkala o celkové prvenství s Anetou Langerovou, která ji sice nakonec porazila ale druhé místo bylo pro Šárku velkým úspěchem. Dnes je z tehdejší nenápadné slečny krásná 33letá žena.