Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku

Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku Zdroj: Shutterstock

Bývalý soutěžící pěvecké show Superstar Jozef Rakyta je po smrti. V pondělí 6. března 2023 spáchal tento talentovaný rodák ze slovenské Prievidze sebevraždu. Chvíli před tím, než si sáhl na život, zveřejnil na Facebooku status, ze kterého mrazí.

“Raději se zabiju sám, než aby to udělali jiní…” napsal Jozef Rakyta v pondělí 6. března 2023 v 4:27 na svém facebookovém účtu. O několik hodin později byl již mrtvý. Jak uvádějí slovenská média, talentovaný zpěvák ze SuperStar zřejmě spáchal sebevraždu.

Jozef Rakyta byl rodákem z obce Koš, která se nachází v okrese Prievidza. Do povědomí lidí v Česku a na Slovensku se dostal díky účasti v pěvecké show SuperStar. Tehdy 18letý Jozef soutěžil ve třetí sérii a dostal se až do semifinále, kde zazpíval skladbu My Immortal od Evanescence. Jeho výkon můžete zhlédnout na archivním videu slovenské televize Markíza.

Talentovaný hudebník naposledy pracoval v solárním studiu v Prievidzi. Mezi lidmi byl velmi oblíbený a všichni jej vnímali jako pozitivního a věčně usměvavého muže. Nic nenasvědčovalo tomu, že má chmurné myšlenky a že pomýšlí nad odchodem z tohoto světa.

Po nečekané smrti Jozefa Rakyty zaplavila jeho facebookový profil spousta kondolencí. “Škoda, že si nikdo v jeho okolí nevšiml, že tento zdánlivě veselý a laskavý člověk má obrovské jizvy na srdci… Asi v noci brečel do polštáře, aby se přes den mohl smát…  Odpočívej v pokoji, snad jsi na lepším místě,” vzkázal mu jeden z přátel.

Zdroj: Topky.sk, Zivot.pluska.sk, Markiza.sk

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2023 12:42 Nahlásit obsah