5 znamení zvěrokruhu, která zvládají lockdown nejlépe

5 znamení zvěrokruhu, která zvládají lockdown nejlépe Zdroj: Shutterstock

Nezáleží pouze na tom, zda jste introverti, nebo extroverti. O tom, jakým způsobem prožíváte současný lockdown hodně vypovídá také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Která hvězdná znamení tedy zvládají lockdown nejlépe a jsou v největší psychické pohodě? Pokud mezi ně patříte, rozhodně si pogratulujte.

Střelec: Naděje jej opouští poslední

Pro lidi ve znamení Střelec je typické, že se snaží vidět světlo na konci tunelu, i když se situace drasticky pokazí. Pozitivně naladěný Střelec neztrácí naději ani tehdy, když se zdá, že lidi kolem něj propadají splínu. Co je další předností Střelce? V době lockdownu by se jej měly držet i další znamení zvěrokruhu. Střelec svým nekonečným optimismem dokáže zlepšit také náladu ostatním.

Zdroj: Shutterstock Býk: Je silný a tvrdý jako skála i v době lockdownu

Lidé ve znamení Býka jsou tvrdí jako skála za každých okolností. I v době lockdownu s nimi jen tak něco nehne. Toto hvězdné znamení má silnou vůli k přežití a k překonání krize. Snaží se proto, aby jeho mysl zůstala stále v pozitivním stavu. Býk je zodpovědný a zodpovědně se i chrání před šířícím se koronavirem. Svou sílu dodává i svým nejbližším, které je připraven tvrdě chránit.

Panna: Výhody těží ze svého perfekcionismu a praktičnosti

Panna patří ke znamením zvěrokruhu, pro které je typický perfekcionismus a příklon k praktickým stránkám života. V době lockdownu může toto hvězdné znamení vytěžit ze svých vlastností to nejlepší. Panna přísně dbá na hygienické návyky nejen u sebe a u svých nejbližších, ale také ve své práci. Toto znamení zvěrokruhu chce s ohledem na svůj perfekcionismus vyjít v boji s koronavirem jako vítěz. Hledá proto ta nejlepší řešení a snaží se co nejvíce vyhýbat negativitě.

Zdroj: Shutterstock Beran: Má pevnou vůli a je houževnatý

Lidé ve znamení Berana by - co se týče pevné vůle - mohli s přehledem konkurovat všem Býkům. Berani jsou navíc velmi tvrdohlaví a houževnatí, díky čemuž dokážou překonat i ty nejnáročnější události. Toto hvězdné znamení se nikdy nespoléhá na nikoho dalšího. I v době lockdownu se dokáže velmi dobře postarat jak o sebe, tak o svou rodinu.

Blíženci: Optimismus čerpají ze vzpomínek

I když se události vymknou kontrole a nastane tvrdý lockdown, Blížence rozhodně jejich optimismus neopustí. Toto hvězdné znamení je dobře známé pro svůj vrtkavý temperament, který je zároveň jeho tajnou zbraní. Blíženci, kteří mívají dvě tváře, v době lockdownu přepínají na režim štěstí a naděje. Svůj optimismus čerpají hlavně ze svých vzpomínek na staré dobré časy.

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2021 12:33 Nahlásit obsah