Kategorie Lockdown

Článek
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie Jak se bude jmenovat? Ptají se často nastávající rodiče při hledání jména pro jejich nenarozené miminko. Velmi netradiční jméno vybrali pro svou holčičku manželé Crossovi z anglického Bedforshire, kteří se inspirovali přímo lockdownem. Jejich holčička tak dostala tematické jméno Lockie. Co na toto netradiční jméno říkáte?
Článek
Tereza Kerndlová ukázala interiér svého domu v jižním Španělsku. Podívejte se, jak se jí báječně žije
Tereza Kerndlová ukázala interiér svého domu v jižním Španělsku. Podívejte se, jak se jí báječně žije Není to tak dlouho, co si zpěvačka Tereza Kerndlová se svým manželem René Mayerem koupila dům u moře na jihu Španělska. Ve svém domě snů, po kterém toužili řadu let, se nyní snaží přečkat koronavirovou krizi. Jak to u nich doma na jihu Španělska vypadá, Tereza Kerndlová nově ukázala v instagramovém videu.
Článek
Změny od pondělí 22. března: Za sportem a do přírody můžeme po celém okrese, zákaz cestování mezi okresy platí nadále
Změny od pondělí 22. března: Za sportem a do přírody můžeme po celém okrese, zákaz cestování mezi okresy platí nadále Pandemická opatření v Česku se částečně uvolňují. Vláda ve čtvrtek 18. března rozhodla, že od pondělí 22. března můžeme sportovat a chodit do přírody po celém okrese. Zákaz cestovat mezi okresy však platí dál. Ten, kdo vlastní v jiném okrese chatu či chalupu, má tedy nadále smůlu.
Článek
5 znamení zvěrokruhu, která zvládají lockdown nejlépe
5 znamení zvěrokruhu, která zvládají lockdown nejlépe Nezáleží pouze na tom, zda jste introverti, nebo extroverti. O tom, jakým způsobem prožíváte současný lockdown hodně vypovídá také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Která hvězdná znamení tedy zvládají lockdown nejlépe a jsou v největší psychické pohodě? Pokud mezi ně patříte, rozhodně si pogratulujte.
Článek
Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem
Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem Slovenská moderátorka a manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič po porodu rozhodně nezahálí. Vedle starostlivosti o 1,5ročního synka Sanela poctivě maká na své figuře. Pravidelné domácí cvičení je na Jasmině Alagič opravdu vidět. Dosvědčují to i fotky, kterými se nedávno pochlubila na Instagramu.
Článek
Tvrdý lockdown v Izraeli pomohl. Počet nových nákaz koronavirem klesá, stát uvolňuje některé zákazy a omezení
Tvrdý lockdown v Izraeli pomohl. Počet nových nákaz koronavirem klesá, stát uvolňuje některé zákazy a omezení Izrael vyhlásil lockdown 18. září 2020. Zdá se, že tvrdá opatření proti koronaviru v tomto blízkovýchodním státě zabrala. Došlo totiž k poklesu nových případů nákazy koronavirem. Izrael tak nyní uvolňuje část některých tvrdých opatření, která mají zastavit další šíření covidu-19.
Článek
Možný lockdown v Česku: Co to je a jak vypadá izraelský scénář
Možný lockdown v Česku: Co to je a jak vypadá izraelský scénář Slovo lockdown se v Česku v posledních dnech skloňuje stále častěji. Spekuluje se o tom, že Česká republika pravděpodobně jako druhá země po Izraeli zavede celostátní uzavírku. Co to vlastně lockdown je a jak vypadá ten izraelský?