Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem

Jasmina Alagič propadla po porodu domácímu cvičení. Na Instagramu se pochlubila dokonalým tělem Zdroj: Instagram.com @jasmina_alagic

Slovenská moderátorka a manželka rappera Rytmuse Jasmina Alagič po porodu rozhodně nezahálí. Vedle starostlivosti o 1,5ročního synka Sanela poctivě maká na své figuře. Pravidelné domácí cvičení je na Jasmině Alagič opravdu vidět. Dosvědčují to i fotky, kterými se nedávno pochlubila na Instagramu.

Začali jste během lockdownu hubnout a zocelovat své tělo pravidelným cvičením? I když jsou momentálně fitness centra zavřená, pořádně do těla si můžete dát i v přírodě nebo doma. Domácímu cvičení ostatně propadla také Jasmina Alagič. 

Tato slovenská moderátorka, manželka rappera Rytmuse a maminka rok a půl starého chlapečka Sanela již dávno zhubla svá poporodní kila. I když i po porodu měla štíhlou postavu a s nadbytečnými kilogramy nebojovala ani před těhotenstvím, rozhodla se, že si své tělo zpevní.

Jasmina Alagič se pustila do pravidelného domácího cvičení podle programu bubble butt. Jak často cvičí? Třikrát týdně po dobu 30 minut a její postava nyní vypadá naprosto skvěle. 

Jak sama Jasmina Alagič říká, půl hodiny třikrát do týdne si pro sebe najde na domácí cvičení každá maminka. Když k tomu přidáte každodenní chůzi nebo případně běh, přebytečné kilogramy půjdou samy dolů.

Svou aktuální vypracovanou postavu předvedla Jasmina Alagič na Instagramu v obepnutých legínách a v crop topu. Za své dokonalé tělo, za kterým je spousta dřiny, si vysloužila spoustu obdivu nejen od mužů, ale hlavně od žen.

Autor:
Publikováno: 5. 2. 2021 12:00 Nahlásit obsah