Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut

Jak na vlny bez kulmy? Influencerka prozradila trik na dokonale vlnité vlasy, které vykouzlíte během pár minut Zdroj: Shutterstock

Chtěla byste si na svých dlouhých či polodlouhých vlasech vytvořit měkké vlny, ale nemáte čas na použití kulmy nebo natáček? V tom případě vyzkoušejte jednoduchý vlasový trik influencerky Mariy Aiello, díky kterému získáte dokonale vlnité vlasy během chvíle. Jakým způsobem tedy postupovat, abyste se mohla pyšnit vlnitou hřívou?

Jak influencerka a vlasová stylistka Maria Aiello názorně ukazuje, vykouzlit si nádherné vlny bez kulmy během několika málo minut není rozhodně nereálná záležitost. Vlasy si přitom můžete navlnit bezprostředně po jejich umytí. Influencerka konkrétně pracuje s vlhkými vlasy a její trik na měkké vlny bez kulmy i natáček je neuvěřitelně jednoduchý.

Jak tedy na vlnité vlasy? Svou hřívu si nejprve umyjte a vysušte tak, aby zůstala mírně vlhká. Následně do svých vlasů naneste vhodné stylingové přípravky. Rozhodněte se například pro stylingový krém na vlasy s ochranným a hydratačním účinkem. Použít můžete také trochu pěnového tužidla ve spreji, které vlasy neslepí, a které jim naopak dodá objem.

Při cestě za dokonalými vlnami poté postupujte následovně:

1. Udělejte si uprostřed hlavy pěšinku.

2. Vlhké vlasy na obou stranách hlavy pevněji zakruťte a poté stočte do drdolů, které zajistěte gumičkou.

3. Stočené vlasy několik minut fénujte horkým vzduchem. Důležité je, aby vaše hříva zcela uschla.

4. Odstraňte gumičky a vlasy rozpusťte. Můžete se těšit z nádherných vln, které zkuste ještě zafixovat lakem na vlasy.

Zdroj: Instagram.com/mariaaiellohair
Autor:
Publikováno: 28. 7. 2022 10:43 Nahlásit obsah