Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti?

Jednoduchý japonský test osobnosti. Co o vás prozradí způsob sevření pěsti? Zdroj: bestie.vn

Osobnostní testy patří mezi vaše oblíbené a není se ani čemu divit. Díky nim o sobě zjistíte věci, o kterých jste třeba neměli ani tušení nebo si je nechtěli připouštět. Proto vám i dnes jeden opravdu jednoduchý test přinášíme.

Tento test pochází z Japonska a vše, co k němu budete potřebovat, je vaše ruka. Následně bez přemýšlení svou ruku zatněte v pěst na vaší dominantní ruce a podívejte se, jak vypadá. Podle způsobu vaše sevření si níže můžete přečíst, co o vás tento způsob vypovídá.

První způsob – Palec je schovaný pod prsty

Zdroj: bestie.vn Pokud je vaše sevřená pěst v této pozici, značí to, že jste velmi citlivá a emocionální osoba. Své pocity neradi zatajujete, proto je vždy a za každé situace dáváte najevo. Ke své rodině máte opravdu blízko a bezmezně ji milujete. Také nesnášíte střet a konflikty, proto se vyhýbáte situacím, které by k něčemu takovému vedly.

Druhý způsob – Palec se opírá o ukazováček

Zdroj: bestie.vn Máte rádi úspěch, a jakmile v něčem vynikáte nebo jste v něčem lepší než ostatní, rádi to dáváte všem na obdiv. Díky této vlastnosti se hodíte na vysoké pozice, dokážete s lehkostí vést tým lidí a podobně to máte i v soukromém životě.

Tím, že jste velmi silná osobnost, dokážete zabezpečit svou rodinu a pečujete i o své nejbližší přátele. Občas si umíte v hlavě něco vysnít a tvrdě si za tím jít a stejně jako milujete společnost a pozornost, dokážete si užívat i chvilky samoty.

Třetí způsob – Palec se opírá o prostředníček

Zdroj: bestie.vn Jestliže vaše zaťatá pěst vypadá takto, znamená to, že jste velice milá a starostlivá osoba, která je mezi lidmi oblíbená. Jste přátelský a kreativní člověk, který si svůj život užívá naplno, ovšem vždy s rozmyslem. I přesto, že máte rádi dobrodružství, na nic nespěcháte, protože se bojíte toho, že byste mohli zklamat.

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2021 12:58 Nahlásit obsah