Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší

Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší Zdroj: Shutterstock.com

Ženy bývají věčně nespokojené s tím, jak vypadají. Myslí si, že mají příliš řídké vlasy, malá prsa, špíčky na břichu nebo větší zadek. Muži však vůči ženskému tělu tolik kritičtí nejsou, ba naopak. Oceňují jiné kvality, k nimž patří právě i ženský zadeček. Jaký typ zadečku je v očích mužů ten nejideálnější? Vědci došli k zajímavému zjištění.

Muži milují na ženách křivky i vypouklé zadečky 

Ať už máte tvar zadečku jakýkoliv, muži se podvědomě zaměřují na jeho jiné vlastnosti. Nejdůležitější pro ně je úhel mezi bederní části zad a samotnými hýžděmi. Do výpočtu toho nejideálnějšího úhlu se pustili vědci z Texaské univerzity a z Bilkent univerzity v turecké Ankaře.

V rámci svého výzkumu zpovídali několik stovek mužů, kterým předložili fotky různých typů ženských zadečků. Mezi zkoumanými muži na plné čáře vyhrálo zakřivení mezi páteří a hýžděmi, které mělo 45 stupňů. Pro muže jsou vypouklé zadečky bez ohledu na objem prostě top.

Zdroj: Shutterstock.com

Posedlost ženským zadečkem? Nic nového

Tento vědecký výzkum jenom dokazuje, proč jsou za extra přitažlivé považovány třeba Jennifer Lopez nebo Kim Kardashian, proč muži na ženském zadečku zbožňují obtažené legíny nebo proč je tolik populární squatting. Právě taková Jennifer Lopez si je plně vědoma své přednosti. Své zaoblené pozadí si proto nechala pojistit na celých 27 milionů dolarů.

Zdroj: Dailymail.co.uk Posedlost ženským zadečkem však rozhodně není nic nového pod sluncem, ale je stará jako lidstvo sama. Stejně jako muže na ženách podvědomě přitahuje štíhlý pas a širší boky, anebo výraznější prsa, je také vypouklý zadeček se zakřivením 45 stupňů už od dob pravěku významným ukazatelem plodnosti.

Takže, pokud se trápíte, že váš zadeček je poněkud větší nebo vypouklejší, od teď už nemusíte! Muži milují křivky a jsou rádi, když si mají na co sáhnout.

Víte, že? Když se muži podívají na ženu, celých 25 procent z nich si nejprve prohlédne její zadeček.

Co dělat, aby byl váš zadeček k nakousnutí? Dejte se na klasické dřepy

Nespoléhejte se jenom na to, čím vás obdařila příroda, na svém zadečku můžete zapracovat i vy sama. Zformujete jej i v pohodlí domova. Těmi nejlepšími cviky jsou jednoznačně klasické dřepy. Věnujte se jim každý den a výsledek se dostaví co nevidět!

Jak docílit dokonalého zadečku vám prozradí i následující video.

Autor:
Publikováno: 10. 4. 2019 14:00 Nahlásit obsah