Kategorie Zadeček

Článek
Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší
Jaký typ ženského zadečku nenechá muže chladnými? Čím vypouklejší, tím lepší Ženy bývají věčně nespokojené s tím, jak vypadají. Myslí si, že mají příliš řídké vlasy, malá prsa, špíčky na břichu nebo větší zadek. Muži však vůči ženskému tělu tolik kritičtí nejsou, ba naopak. Oceňují jiné kvality, k nimž patří právě i ženský zadeček. Jaký typ zadečku je v očích mužů ten nejideálnější? Vědci došli k zajímavému zjištění.
Článek
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy!
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy! Je vaší problémovou partií bříško a zároveň i zadeček? A rády byste tyto partie procvičovaly naráz? Tyto dvě oblasti jsou pro nás ženy velmi častým problémem a cviků, které by procvičily zároveň bříško i zadeček, příliš mnoho není, ovšem existuje jeden, který je navíc i nadmíru účinný!
Článek
Broskve oblečené do spodního prádla vypadají jako sexy zadečky
Broskve oblečené do spodního prádla vypadají jako sexy zadečky Jistě vás někdy napadlo, že broskve připomínají ženský zadeček. Pokud broskev oblečeme do sexy dámských kalhotek, podobnost bude ještě větší… Ale kdo by oblékal ovoce do spodního prádla? Obchodníci v Číně. Jedno balení devíti broskviček sice vyjde na 80 dolarů, ale o sexy broskve je velký zájem nejen v Číně.