Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší

Eva Perkausová vystavuje své krásné tělo na Mauriciu. Podívejte se, jak jí to sluší Zdroj: Profimedia

Moderátorka Eva Perkausová vyrazila letos v zimě za teplem. Konkrétně si se svým snoubencem Ivanem užívá na exotickém ostrově Mauricius uprostřed Indického oceánu a své instagramové fanoušky nezapomíná zásobovat záplavou fotek. Zvlášť nad snímky Evy Perkausové v plavkách zaplesá srdce nejednoho muže.

Krásná moderátorka Eva Perkausová si vychutnává exotickou dovolenou na Mauriciu. Se svým snoubencem Ivanem Heckem konkrétně zakotvila v luxusním rodinném resortu La Pirogue, kde jedna noc na osobu vyjde až na 300 euro, tedy přibližně 7 tisíc korun. A jak je to vůbec v současné době s cestováním na Mauricius?

Pokusím se ve stručnosti shrnout podmínky pro příjezd na Mauricius, protože už se mě pár z vás ptalo. Je potřeba mít plné očkování a PCR test. Antigenní test vám zde udělají 1. a 5. den po příjezdu,” vysvětlila moderátorka na Instagramu. 

Eva Perkausová si plnými doušky užívá slunečních paprsků, písečné pláže a vln Indického oceánu. Ráda si se snoubencem zajde do místních barů a ani o dovolené nezapomíná cvičit jógu. Tato krásná žena proslulá sexy ženskými křivkami sdílí průběžně fotky z dovolené na Mauriciu na svém Instagramu.

Své instagramové fanoušky dostala například fotkou, na které se snoubencem Ivanem předvedli náročnou pózu, kterou zvládají gymnastky nebo namakané fitnessky. Je znát, že se Eva Perkausová pravidelně věnuje sportu, protože je opravdu ve formě.

Dovolená na Mauriciu se Evě Perkausové pomalu krátí. Už za chvíli ji opět uvidíme na televizních obrazovkách. “Tak bacha, ať zas někde nezůstanete viset! Znáte se, užívejte moooc! “ vzkázala na Instagramu Evě herečka a moderátorka Patricie Pagáčová. “No říkala jsem si to samé. Děkujeme,” odpověděla se smíchem Eva Perkausová.

Obě dámy narážely na loňskou dovolenou na Maledivách. Pobyt v tomto exotickém ráji si museli Eva Perkausová a její snoubenec Ivan Hecko prodloužit o dalších 14 dnů. Ivan byl totiž covid pozitivní, a tak spolu se svou partnerkou musel před odletem do Česka absolvovat 14denní povinnou karanténu.

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 17. 1. 2022 10:38 Nahlásit obsah