Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn

Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn Zdroj: Shutterstock

David Pastrňák zveřejnil na svém instagramovém účtu velmi smutnou zprávu. Ve středu 23. června mu zemřel syn Viggo. Chlapeček skonal pouhých šest dnů po svém narození.

Český útočník hokejového týmu Bostonu Bruins David Pastrňák prochází se svou švédskou přítelkyní Rebeccou Rohlssonovou velmi těžkým životním obdobím. Musejí se vyrovnat se smrtí novorozeného syna.

“Viggo Rohl Pastrnak 17. června 2021 - 23. června 2021. Máme nad sebou anděla a říkáme mu SYN. Navždy tě budeme milovat. Prosíme, respektujte naše soukromí v těchto srdcervoucích časech,” napsal v pondělí 28. června na Instagramu David Pastrňák a připojil fotku zesnulého syna.

Pětadvacetiletý hokejista a jeho přítelkyně se na své prvorozené dítě velmi těšili. David Pastrňák se dokonce nedávno omluvil z účasti na hokejovém mistrovství světa v lotyšské Rize, aby mohl být své těhotné přítelkyni na blízku.

Proč malý Viggo zemřel šest dnů po porodu, slavný hokejista zatím neuvedl. Žádá však veřejnost o respektování svého soukromí. Tato smutná zpráva zasáhla celý hokejový svět. Kromě sportovců Davidu Pastrňákovi kondolují také fanoušci, kteří mu v těchto těžkých časech přejí spoustu sil.

Autor:
Publikováno: 28. 6. 2021 13:20 Nahlásit obsah