Kategorie Smrt dítěte

Článek
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá
Tragédie v Jižní Karolíně: Tříleté dítě zemřelo v rozpáleném autě. Nic ale není, jak se zdá V Jižní Karolíně v USA došlo k tragické události, která fatálně zasáhla jednu mladou rodinu. Jejich tříleté dítě zemřelo poté, co se během hry samo dostalo do auta, ale už se nedokázalo dostat ven. Tento nešťastný incident je varováním pro všechny rodiče, aby své potomky za každých okolností střežili jako oko v hlavě.
Článek
18měsíční batole zůstalo v rozpáleném autě celou noc, ráno jej našli mrtvé. Rodiče jej ve vozidle zapomněli po návratu z večírku
18měsíční batole zůstalo v rozpáleném autě celou noc, ráno jej našli mrtvé. Rodiče jej ve vozidle zapomněli po návratu z večírku Případů, kdy nezodpovědný rodič zapomene dítě v rozpáleném autě, bohužel přibývá. Další smutný případ se stal v americké Floridě, kdy rodiče nechali svou 18měsíční holčičku v autě přes celou noc. Ráno už bohužel bylo děťátko mrtvé, zemřelo v důsledku přehřátí organismu.
Článek
Strašná tragédie v chorvatském Medulinu: Zemřela 5letá holčička z Česka, večer předtím byla na dětské pohotovosti
Strašná tragédie v chorvatském Medulinu: Zemřela 5letá holčička z Česka, večer předtím byla na dětské pohotovosti Ve středu 12. července 2023 ráno zemřela v chorvatském Medulina 5letá dívenka z Česka, která v přímořském letovisku trávila letní dovolenou se svou rodinou. Holčička na dovolené onemocněla a večer před svou smrtí byla vyšetřena na dětské pohotovosti ve Všeobecné nemocnici v Pule.
Článek
Roční dítě zemřelo v rozpáleném autě před americkou nemocnicí. Pěstounka jej ve vozidle nechala 9 hodin
Roční dítě zemřelo v rozpáleném autě před americkou nemocnicí. Pěstounka jej ve vozidle nechala 9 hodin Smrt dítěte v rozpáleném autě je obrovská tragédie, bohužel někteří rodiče jsou stále nepoučitelní. Šokující případ se stal 24. května 2023 před nemocnicí v americkém městě Puyallup, kde v autě zapomněla roční dítě jeho pěstounka pracující v nemocnici jako sociální pracovnice.
Článek
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec Sociální sítí TikTok se šíří nebezpečná výzva Blackout Challenge, která si po celém světě vyžádala životy již několika náctiletých. Bohužel tato výzva má první oběť i v Česku. V Jičíně se 16. února na základě výzvy Blackout Challenge škrtil 11letý chlapec. V bezvědomí jej našla jeho sestra, chlapce se bohužel zdravotníkům nepodařilo zachránit.
Článek
Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny
Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny Rodinná tragédie se stala ve čtvrtek 12. ledna 2023 v pařížském 20. obvodu. V zavřené, ovšem vypnuté automatické pračce se udusila malá holčička, která teprve před týdnem oslavila třetí narozeniny. Tuto smutnou zprávu přinesl francouzský list Le Parisien, neštěstí vzápětí potvrdila pařížská prokuratura.
Článek
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala
Eva Burešová reagovala na tragédii v Krkonoších: Krvácí mi srdce, napsala Tragická smrt 40leté mámy a jejího 3letého synka v Krkonoších zasáhla celé Česko. Názor na celou věc má také Eva Burešová, která se o celé tragédii rozepsala na svém Instagramu. Herečka vzkázala lidem, kteří chtějí odejít, aby na onen svět nebrali svoje děti.
Článek
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu
Smrt 40leté mámy a jejího 3letého syna v Krkonoších: Policisté vyšetřují vraždu a sebevraždu Velmi smutnou dohru má úmrtí 40leté mámy Jany a jejího 3letého synka Adámka v Krkonoších, jejichž těla byla nalezena v oblasti Růžové hory v pondělí 2. ledna 2023. Policisté na svém oficiálním twitterovém účtu oznámili, že v tomto případě vyšetřují podezření z vraždy a sebevraždy.
Článek
Britská matka šla na party a nechala svou 20měsíční dceru doma 6 dnů samotnou. Dítě zemřelo hlady
Britská matka šla na party a nechala svou 20měsíční dceru doma 6 dnů samotnou. Dítě zemřelo hlady V roce 2019 otřásl Velkou Británií případ 18leté Verphy Kudiové, která nechala své malé dítě 6 dnů napospas osudu, zatímco se bavila na večírcích. Když se po 6 dnech vrátila domů, její 20měsíční holčička Asiah už byla bohužel mrtvá. Tuto matku, která svým nevhodným chováním zavinila smrt svého dítěte, poslal nyní soud na 9 let do vězení.
(8) Načíst více