Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny

Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny Zdroj: Shutterstock

Rodinná tragédie se stala ve čtvrtek 12. ledna 2023 v pařížském 20. obvodu. V zavřené, ovšem vypnuté automatické pračce se udusila malá holčička, která teprve před týdnem oslavila třetí narozeniny. Tuto smutnou zprávu přinesl francouzský list Le Parisien, neštěstí vzápětí potvrdila pařížská prokuratura.

V jednom z pařížských bytů, který obývala rodina s pěti dětmi, se stalo velké neštěstí. Tříletá holčička zde byla v bezvládném stavu nalezena v zavřené pračce s automatickým zavíráním, která však byla vypnutá a neprala. Přivolaní záchranáři se dívenku snažili přibližně hodinu oživovat, jenže bez úspěchu.

Zdroj: Shutterstock Vyšetřovatelé pracují s verzí, že se holčička v pračce udusila. Na jejím tělíčku nebyly nalezeny stopy násilí. Kvůli zvláštní příčině smrti však vyšetřovatelé nařídili její pitvu, která by toho o příčině neštěstí měla odhalit mnohem víc.

Tragická událost se přihodila ve čtvrtek 12. ledna v podvečerních hodinách v pařížském bytě, který obývá rodina s pěti dětmi. Že jedno dítě chybí, začalo být rodičům podezřelé až v době večeře, kdy začali svou tříletou holčičku hledat.

Zdroj: Shutterstock Po nejmladším z dětí pátrali v bytě, ale i venku za pomoci sousedů. Tříletou dívenku nakonec našel otec a jeden ze sourozenců až kolem půl jedenácté večer v pračce, jejíž dvířka byla zavřená. Již při vyprošťování byla dívenka v kritickém stavu. Krátce po půl dvanácté večer ji bohužel přivolaní záchranáři prohlásili za mrtvou.

Pařížská prokuratura zahájila vyšetřování, aby zjistila jasnou příčinu dívenčiny smrti. V současné fázi ještě nevědí, co se přesně stalo, jak se tříletá holčička dostala do pračky a jak se zavřela dvířka spotřebiče.

Zdroj: Leparisien.fr, Lindependant.fr
Autor:
Publikováno: 16. 1. 2023 13:02 Nahlásit obsah