Kategorie Paříž

Článek
Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny
Malá holčička se udusila v zavřené pračce. Před týdnem oslavila teprve 3. narozeniny Rodinná tragédie se stala ve čtvrtek 12. ledna 2023 v pařížském 20. obvodu. V zavřené, ovšem vypnuté automatické pračce se udusila malá holčička, která teprve před týdnem oslavila třetí narozeniny. Tuto smutnou zprávu přinesl francouzský list Le Parisien, neštěstí vzápětí potvrdila pařížská prokuratura.
Článek
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii
Princezna Diana zemřela před 25 lety při autonehodě. V Paříži má vlastní náměstí poblíž místa, kde došlo k osudové havárii Ve středu 31. srpna 2022 uplynulo 25 let od smrti princezny Diany. Královna lidských srdcí zemřela 31. srpna 1997 při autonehodě v tunelu u pařížského mostu Alma. Smrt princezny Diany si aktuálně po čtvrtstoletí připomínají lidé po celém světě. Dianě zapalují svíčky, píšou vzkazy, vystavují její fotky a vzpomínají i na její charitativní činnost.
Článek
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou
Eva Perkausová vyrazila do Paříže. Na Instagramu sdílí momentky s Eiffelovkou Oblíbená moderátorka Eva Perkausová si udělala výlet do hlavního města Francie, Paříže. Toto město zamilovaných má neopakovatelnou atmosféru ve všech ročních období. I během sychravého podzimu si z Paříže odnesete spoustu neopakovatelných zážitků. A ví to i Eva Perkausová, která si nenechala ujít hlavně noční Eiffelovu věž.
Článek
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus Ve středu 15. dubna tomu byl přesně jeden rok, kdy slavnou pařížskou katedrálu strávily ničivé plameny. Zasáhly přitom více než dvacet procent této cenné historické budovy. Notre Dame za celých 800 let své existence nezažila tak obrovskou havárii. Jak tento gotický svatostánek vypadá dnes? Nepotěší vás, že jeho renovaci zastavil koronavirus.